Opaski segregacyjne w Niemczech. Poseł PiS: U nas też tak będzie (WIDEO)

– U nas też tak będzie – zapowiedziała w Polskim Radiu poseł PiS Anna Milczanowska. Deklaracja padła, gdy w programie powiedziano o opaskach segregacyjnych stosowanych w Niemczech.

Poseł Milczanowska w Polskim Radiu nazwała fałszywie przeciwników bezsensownych i szkodliwych restrykcji rządu „antyszczepionkowcami”. W reakcji na to poseł Artur Dziambor popukał się w czoło. Oburzyło to prowadzącą program pracownicę reżimowego radia. Z kolei poseł PiS przekonywała wówczas, że poseł Konfederacji „zwyzywał ją gestem”.

– Ja nie jestem antyszczepionkowcem i na to muszę zareagować – stwierdził poseł Dziambor.

Następnie poseł Konfederacji poddał krytyce ustawę segregacyjną forsowaną przez PiS, wskazując na związane z nią zagrożenia. Poseł PiS, próbując zmienić temat, wróciła do awantury o transparent na proteście przeciwko segregacji, którym oburzają się media mętnego nurtu.

Pod koniec programu pracownica medialna radia zapytała, w jaki sposób ma być dokonywana weryfikacja stanu zaszprycowania osób, które zajęły nadmiarowe miejsca w teatrach czy kinach. – W Niemczech na przykład są opaski. Każdy wchodzi z opaską i nie musi niczego pokazywać – powiedziała prowadząca. – U nas też tak będzie – odpowiedziała poseł PiS Anna Milczanowska.

Portal nczas.com zwraca uwagę, że „gdy kilka miesięcy temu różne media pisały o tym, że pojawią się opaski, które wiadomo z czym się kojarzą, to uważano takie niusy za 'szurskie’ i 'spiskowe'”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

4 komentarze do “Opaski segregacyjne w Niemczech. Poseł PiS: U nas też tak będzie (WIDEO)

 • 16 grudnia 2021 o 10:12
  Permalink

  a oranienburg czy dachau tez otworzą? sa w tym dobrzy

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2021 o 10:45
  Permalink

  Wielki smutek! Propaganda! Propaganda! PRL to była bułka z masłem! Połowę społeczeństwa rząd i jego media wyzywają od morderców! I to jest ok???

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net