Orban ujawnia zamiary eurokratów

foto: European People's Party, licencja CC BY 2.0 via Flickr.com
foto: European People’s Party, licencja CC BY 2.0 via Flickr.com

Wiktor Orban ujawnia plany Unii Europejskiej. – To nie jest 150 tysięcy, jakie chcą rozdzielić systemem kwotowym. To nie jest 500 tysięcy. Liczba, jaką usłyszałem w Brukseli, to miliony, a potem dziesiątki milionów, ponieważ morze imigrantów nie ma końca – ostrzega.

Premier Węgier jest pewien, że jeśli Unia wpuści wszystkich imigrantów, będzie to „koniec Europy”. Zapowiada, że nie będzie się temu biernie przyglądał. Zamierza wysłać wojsko na granicę. – Po 15 września przyjdą duże zmiany. Weźmiemy granicę, krok po kroku, pod kontrolę. Wyślemy policję, a jeśli dostaniemy zgodę od parlamentu, rozmieścimy na niej wojsko – zapowiada Orban.

Vaclav Klaus, były prezydent Czech, przestrzega także przed bezmyślnym przyjmowaniem imigrantów. Wcześniej powiedział, że Europa, przyjmując muzułmanów, „popełnia samobójstwo”. Teraz zaś skierował do swojego rządu petycję, w której wzywa do zapewnienia nienaruszalności granic i odrzucenia planów Komisji Europejskiej dotyczących rozmieszczenia imigrantów. „Masowa imigracja stanowi fundamentalne zagrożenie dla stabilności Europy i krajów Unii Europejskiej” – czytamy w petycji.

Tymczasem Niemcy, Austria, czy sprawujący prezydencję Luksemburg wzywają do „solidarności w sprawie przyjmowania uchodźców”.

CWIK/chnnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

3 komentarze do “Orban ujawnia zamiary eurokratów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net