„Osoby LGBT” w powstaniu warszawskim? Prof. Jacek Bartyzel krótko ucina hasła lewicy

Organizacja o nazwie „Homokomando” przekonuje, że w powstaniu warszawskim brały udział także „osoby nieheteronormatywne”. Prof. Jacek Bartyzel w krótkim wpisie odpowiedział na tego typu hasła zwracając uwagę, że „osoby LGBT” o wiele liczniej brały udział w walkach po drugiej stronie, o czym lewica dzisiaj nie chce słyszeć, zaś duże serwisy społecznościowe ucinają treści na ten temat.

CZYTAJ TEŻ: LGBTNSDAP, czyli homoseksualizm wśród elit III Rzeszy. Film usunięty przez YouTube (WIDEO)

– Na uroczystościach związanych z 77. rocznicą Powstania Warszawskiego pojawili się członkowie kolektywu Homokomando. Podobnie jak inne delegacje, aktywiści złożyli tęczowy wieniec. Niedługo potem w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania wieńca wrzuconego do przenośnej toalety policyjnej – czytamy na noizz.pl.

Jeden z członków homokomanda, przedstawiony jako Linus Lewandowski powiedział, że grupa chciała „uczcić pamięć powstańców i przypomnieć, o jakie wartości walczyli oraz że wśród nich także były osoby, które dziś nazwalibyśmy LGBT+”.

Do tej teorii odniósł się w krótkim wpisie prof. Jacek Bartyzel.

– Według sodomickich prowokatorów z Homokomando w powstaniu warszawskim walczyły również „osoby LGBT”. No tak, tyle że po drugiej stronie, w zbrodniczej brygadzie Dierlewangera takich zboczeńców było z pewnością sporo – napisał na Facebooku prof. Bartyzel.

Fakt, że homoseksualizm odgrywał bardzo istotną rolę wśród elit NSDAP jest pomijany i próbuje się go zataić. Serwis YouTube skasował nawet wideorecenzję książki na ten temat, którą w serwisie umieścił założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. Obecnie można ją obejrzeć w serwisie Minds.com.

noizz.pl / facebook.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Osoby LGBT” w powstaniu warszawskim? Prof. Jacek Bartyzel krótko ucina hasła lewicy

  • 4 sierpnia 2021 o 08:33
    Permalink

    Że też prof. Bartyzel ma jeszcze wstyd, by zabierać publicznie głos. Ofuknął swego czasu prof. Wielomskiego a sam na katechona nominował zdrajcę, bezczelnego aborcjonistę i komucha Jarosława Polskęzbawa. Żałosny człowiek. PRL była, czy się to komuś podoba czy nie, państwem milion razy bardziej suwerennym niż obecny pisowski bantustan, zatem powinien przeprosić prof. Wielomskiego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.