Paranoja. Milioner zaproponował kobiecie 100 tys. USD za zdjęcie maski w samolocie. Odmówiła, ale potem ją zdjęła, gdy podano posiłek

Steve Kirsch, amerykański milioner zaproponował współpasażerce w samolocie, że da jej 100 tys. USD, jeśli ta zdejmie maskę i nie założy jej przez cały lot. Kobieta odmówiła. Jak zauważył mężczyzna, krótko potem nie miała problemu, by ją zdjąć, gdy podano posiłek.

Do zdarzenia doszło w piątek w samolocie linii Delta. Kirsch zaproponował siedzącej obok w masce kobiecie, że da jej 100 tys. USD, jeśli zdejmie maskę i jej nie założy do końca lotu.

Pierwotnie zaczął od mniejszej kwoty, bo 100 USD. Po kolejnych odmowach jednak propozycja wzrastała, aż osiągnęła 100 tys. USD, czyli około 443 tys. zł.

– Jestem teraz na pokładzie samolotu Delta. Osoba siedząca obok mnie w pierwszej klasie odmówiła 100 000 dolarów za zdjęcie maski na czas reszty podróży. Bez żartów. To było po tym, jak wyjaśniłem, że nie działają. Pracuje w firmie farmaceutycznej – napisał Steve Kirsch na Twitterze.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Potem było jeszcze zabawniej. Jak się okazało, kobieta bez problemu zdjęła maskę, gdy przyniesiono posiłek.

– Wszyscy przecież wiedzą, że nie można się zarazić podczas jedzenia – wyśmiał covidiankę mężczyzna.

Duże media w tonie alarmującym podają, że Kirsch „utworzył fundusz badawczy na potencjalne metody leczenia COVID-19, inwestując w to przedsięwzięcie milion dolarów”, jednak „mężczyzna stał się sceptyczny co do” eksperymentalnych preparatów na koronkę, które powszechnie acz błędnie nazywa się „szczepionkami”.

Polsatnews.pl podaje za „New York Post”, że „na profilu milionera na Twitterze można znaleźć linki do artykułów, które również są sceptyczne wobec nakazów i praktyk związanych z noszeniem maseczek w związku z pandemią COVID-19”. Chodzi zapewne o naukową krytykę absurdalnych i szkodliwych restrykcji, które doprowadziły do zubożenia społeczeństw oraz doprowadziły do wielkiej liczby zgonów osób słabszych.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

fot. Tt/Steve Kirsch

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

4 komentarze do “Paranoja. Milioner zaproponował kobiecie 100 tys. USD za zdjęcie maski w samolocie. Odmówiła, ale potem ją zdjęła, gdy podano posiłek

 • 17 marca 2023 o 12:44
  Bezpośredni odnośnik

  kolejny kontrolowany opozycjonista? taki popularny?
  kennedy i reichmuller skazali juz bidena trumpa?

  Odpowiedz
 • 20 marca 2023 o 16:08
  Bezpośredni odnośnik

  Wiadomo, że to Anglosasi

  Amerykański terrorystyczny atak przeciw Nord Stream był niewątpliwie z polskiego punktu widzenia najbardziej tragicznym momentem obecnego konfliktu

  i nie jest przypadkiem, że nawet politycy polskiego głównego nurtu,

  jak były minister spraw zagranicznych Radek Sikorski,

  jako jedni z pierwszych ujawnili informacje o amerykańskiej odpowiedzialności za ten akt terroru energetycznego na Bałtyku.

  Amerykańska agresja przeciw Europie

  To wszystko również są długofalowe skutki amerykańskiego terroryzmu przeciw Nord Stream. Rozprzestrzeniająca się strefa wykluczenia energetyczna, drakoński wzrost kosztów życia w Polsce i już odczuwana recesja.

  Anglosaski angielsko amerykański zamach przeciw Nord Stream to dla tego przełomu tylko epizod, ale być może taki o wymiarze Sarajewa i Pearl Harbor.

  To, że w krajach NATO rozrzucone są ukraińskie bojówki, nie jest żadną tajemnicą: program szkolenia 15 tysięcy jednostek wojskowych został ustalony 17 października przez Radę Unii Europejskiej.

  Odpowiedz
 • 21 marca 2023 o 22:12
  Bezpośredni odnośnik

  Uwaga! Ruska farma trolli wrzuca takie teksty. To przykład dezinformacji. Tekst zawiera wyłącznie kłamstwa i manipulacje.
  1.Opisane wydarzenie nie ma w ogóle znaczenia dla Polski. Polska nie korzysta już z Rosyjskich surowców energetycznych, ale nie z powodu uszkodzenia tego rurociągu, który przecież Polskę omija.
  2. Nie ma żadnej agresji amerykańskiej przeciw Europie. Przeciwnie – USA, Wielka Brytania oraz kraje Unii Europejskiej są sojusznikami w ramach NATO.
  3. NATO uznało Federację Rosyjską za wroga po bezczelnym ultimatum Władimira Putina, w którym pojawiły się żądanie wycofania wszelkich sił zbrojnych Sojuszu poza granice byłego Układu Warszawskiego. NATO odrzuciło te żądania Rosji, a niedługo po tym nastąpił atak Rosji na Ukrainę.
  4. Porównanie do Pearl Harbor i zamachu w Sarajewie to kompletne nieporozumienie. Ewentualny wybuch III Wojny Światowej (albo jego brak) zależy wyłącznie od relacji między USA i Chinami. Tylko incydenty z udziałem obu tych państw mają znaczenie takiej rangi.

  Odpowiedz
 • 23 marca 2023 o 17:27
  Bezpośredni odnośnik

  odezwał się zdradziecki troll brytyjski
  pies szczeka kot miałczy a anglik kłamie
  pamiętamy waszą „pomoc” w 1939r!

  Nuncjusz Papieski Mons. Carlo Maria Viganò: «Biden to kukła – należy bać się jego animatorów»

  Obecny kryzys międzynarodowy został sprowokowany przez amerykańskie głębokie państwo w celu zniszczenia tkanki społecznej i gospodarczej państw europejskich. Owa destrukcja gospodarcza zaczęła się od farsy pandemicznej i lockdownów, ale postanowiono zrobić ją jeszcze bardziej niszczącą poprzez sankcje na Federację Rosyjską ze strony Unii Europejskiej, po reakcji Rosji na prowokacje natowskie i prześladowanie mniejszości rosyjskojęzycznej – od roku 2014 – wraz z naruszeniem protokołów mińskich – dokonane przez marionetkowy reżim Zelenskiego. Sprawy poszły zgodnie z planem, jak widzieliśmy, a narracja głównego nurtu natychmiast dostosowała się.

  Z kryzysu ukraińskiego, amerykańskie deep state czerpie natychmiastową korzyść, na kilku frontach. Po pierwsze, europejskie państwa członkowskie NATO wysyłają na Ukrainę uzbrojenie i amunicję, w większości z istniejących arsenałów, a tym samym w razie konfliktu odejmują je z wyposażenia obrony narodowej. Prowadzi to do nowych zamówień do fabryk broni i kolosalnych obrotów, nie mówiąc już o kontyngentach najemników.

  Po drugie, wraz z kryzysem wynikającym z sankcji wobec Federacji Rosyjskiej, uzależnienie gazowe Europy przeszło w ręce USA: Europa zerwała stosunki handlowe z Moskwą, które gwarantowały jej tanie dostawy gazu, aby uzależnić się od Ameryki po dziesięciokrotnie wyższych cenach.

  Po trzecie, kryzys energetyczny jest wykorzystywany jako okazja do wzmocnienia zielonej transformacji opartej na oszustwie klimatycznym, za sprawą którego członkom Światowego Forum Ekonomicznego gwarantuje się kolejną ogromną rundę pieniędzy przy pomocy zero-węglowego szaleństwa.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net