7 kwietnia 2024
Wiadomości

Reakcje zwolenników rządzących socjalistów. „Bolek nr II”

YouTube

„Bolek nr II”, „laluś”, synonim ścierki do podłogi czy „tchórz” – to tylko niektóre z epitetów, którymi obrzucają prezydenta III RP Andrzeja Dudę jego niedawni sympatycy zebrani na zamkniętych facebookowych grupach. Jak widać, kilka minut i jedna decyzja wystarczy, by w oczach partyjniaków z męża stanu stać się słynnym już „ruskim agentem”.

Prezydent zawetował ustawę PiS. O reakcjach przychylnych ze strony społeczeństwa można przeczytać TUTAJ. Natomiast poniżej przedstawiamy kilka cytatów z facebookowych grup wspierających partię rządzącą. Nazwiska ukryte ze względu na zamknięty charakter grup.

– Eiedziałem że to laluś – pisze Czesław B. w grupie „Jestem dumnym Polakiem więc głosuję na PiS!” [pisownia oryg. – red.]. – Tchórz prezydent Andrzej Duda – pisze na Wiesław F. w tej samej grupie. Natomiast Marian S. idzie jeszcze dalej. – Bolek nr II – ocenia użytkownik grupy. – Prezydent zdradził Polskę – pisze Użytkownik Jan U. w grupie „My popieramy PiS!!!”. – Rzad TAK – Prezydent – NIE!!! – ogłasza Sławomir W. w tej samej grupie.

– Prezydent którego wybrałam nie jest dla tego by zadowolić wszystkich A po to by godnie i ze SPRAWIEDLIWOŚCIĄ nas reprezentował. Pan Duda wykazał się rozwagą i rozsądkiem mimo iz komuś się to nie podoba…. Ustawa musi być sprawiedliwa i ma służyć Narodowi A nie zadowolić by komuś poprawić ego! Dlatego jestem dumna że Sprawiedliwie ustawę rozpatrzył i chcę należycie uchwalić – apeluje w grupie „My popieramy PiS!!!” Użytkowniczka Anka K. W komentarzach jednak znowu pojawiają się ataki na prezydenta. Jednak Dorota P. twierdzi, że mimo tego „zachował się jak tchórz”.

– Teraz POLACY powinni iść pod pałac prezydencki – co WY na to? – pyta Lidia J. w grupie „A.DUDA W BELWEDERZE”.

Oczywiście trzeba pamiętać, że powyższe wypowiedzi pochodzą z grupy sympatyków partyjnych, a one zawsze reprezentują poziom poniżej cywilizowanego społeczeństwa – niezależnie od szyldu. Widać jednak wyraźnie, że w środowisku partii rządzącej trwają walki. A teraz ich efekt ujrzeli wszyscy. Szkoda, że jak zawsze musi być wylanych tyle pomyj.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net