Patryk Jaki podczas POPiS-owych przepychanek publicznie potwierdził prawdziwość maila, który wyciekł ze skrzynki Dworczyka

Patryk Jaki publicznie potwierdził prawdziwość jednego z maili, które wyciekły ze skrzynki szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka. Można więc domniemywać, że skoro w tej chwili „wygodny” mail jest prawdziwy i stosowany jako dowód na coś, to pozostałe również są prawdziwe.

Maile, które wyciekły ze skrzynki Michała Dworczyka, nigdy nie były potwierdzone jako prawdziwe przez rządzącą lewicową oligarchię. Zmienił to Patryk Jaki podczas jednej z polegającej na przekrzykiwaniu się awantury wewnątrz POPiSu.

– Dziś Posłowie PO za Onetem oskarżyli mnie, że nie oddałem „nawet połowy nagrody”.Tymczasem z ujawnionego maila (prawdziwego) M.Dworczyka wynika, że otrzymałem w sumie 49 tys. Wszystko oddałem potrzebującym – napisał na Twitterze Patryk Jaki. Potwierdził tym samym, że ten konkretny mail z „wycieku” był prawdziwy.

– Nie. To nie jest @czlowiek_bobr, to naprawdę @PatrykJaki potwierdzający autentyczność maila wykradzionego @michaldworczyk – zwrócił uwagę Krzysztof Berenda z RMF FM.

– Widzę coś smutnego i nieuczciwego w Pana zachowaniu. Gdy jest Państwu wygodnie, to ochoczo mówicie które maile są prawdziwe. Gdy natomiast mamy maile pokazujące niegospodarność i brak etyki, to słyszymy, że nie można mówić co jest prawdziwe, bo to granie w rosyjskiej orkiestrze – dodał w odpowiedzi na komentarz Jakiego.

– Maile ze skrzynki Dworczyka nie są prawdziwe. No chyba, że są wygodne, to wtedy są. Czego nie rozumiesz? – ironizuje założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

Sam Michał Dworczyk nie podał się po wycieku maili do dymisji. Nie został też ukarany w żaden sposób za to, że korzystał z prywatnej skrzynki e-mailowej do spraw związanych z zarządzaniem państwem ani też za afery, które z maili wynikają. To spowodowane jest tym, że rządząca oligarchia nigdy nie potwierdziła prawdziwości wiadomości, zasłaniając się jak zwykle „ruską agenturą”, która rzekomo miała być odpowiedzialna za publikację materiałów.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net