Pfizer usunął ze strony informację o gali z udziałem Niedzielskiego

– Pfizer zdjął ze swojej strony informację wskazującą na wcześniejszą znajomość z Niedzielskim – napisał na Twitterze założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

W grudniu 2020 roku, gdy rząd terroryzował Polaków w ramach Wielkiej Histerii, Dominik Cwikła udostępnił informację prasową ze strony koncernu Pfizer. Znajdowała się tam informacja sprzed dwóch lat o gali podsumowującej akcję partnerską Pfizera. Adam Niedzielski, wówczas zastępca prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, był jednym z gości specjalnych.

TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat. Najwyraźniej jednak Pfizer usunął tę informację. Obecnie po kliknięciu w załączony do tłita link do strony pfizer.com.pl przekierowuje na domenę pfizer.pl. Następnie pojawia się informacja o błędzie 404. Wcześniejsza treść nie jest już dostępna na stronie.

Informację można jednak odnaleźć poprzez użycie archiwum „Wayback Machine”. TAK WYGLĄDAŁA informacja wcześniej dostępna na stronie koncernu. Ze znanych obecnie osób, poza Niedzielskim wymieniony jest ówczesny podsekretarz stanu w ministerstwie zdrowia a obecny sekretarz cyfryzacji w Kancelarii Premiera Janusz Cieszyński.

twitter.com / pfizer.pl / web.archive.org / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net