4 kwietnia 2024
Wiadomości

Pięciu Żydów oskarżonych o gwałt zbiorowy na Brytyjce na Cyprze. Grozi im dożywocie

Pięciu Żydów zostało oskarżonych o gwałt zbiorowy na Cyprze, którego ofiarą padła obywatelka Zjednoczonego Królestwa. Grozi im dożywocie.

O sprawie poinformował „Times od Israel”. Żydzi otrzymali zarzut gwałtu, przymusu seksualnego, wymuszonego stosunku seksualnego, uprowadzenia i nieprzyzwoitej napaści na kobietę.

Oskarżeni są młodzi, mają 19-20 lat. Od 4 września przebywają w areszcie. Tego dnia 20-letnia Brytyjka zeznała, że w trakcie imprezy została zabrana siłą z hotelowego basenu do pokoju, gdzie następnie została zgwałcona przez całą piątkę.

Kobieta po powrocie na Wyspy zwróciła się o pomoc do adwokata z Justice Abroad. To ten sam prawnik, który w 2019 roku reprezentował inną kobietę, również skarżącą Żydów o gwałt.

Prawnik reprezentujący oskarżonych Jannis Habaris twierdzi, że istnieje „wiele sprzecznych” punktów „podważających prawdziwość twierdzeń” domniemanej ofiary gwałtu w zeznaniach, które ta złożyła na policji. Dodał, że jego klienci nie przyznają się do winy, gdyż „w obecnej sytuacji nie uważamy, że popełniono jakiekolwiek przestępstwo”.

Według izraelskiego portalu „Walla”, oskarżeni potwierdzają, że mieli oni kontakt z kobietą. Był on jednak konseksualny.

Z raportu wynika, że w hotelowym pokoju znaleziono ślady krwi. Z kolei kobieta miała na ramionach otarcia i siniaki.

nczas.com

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net