Pijany recydywista z mieczem samurajskim rzucił się na ratowników medycznych i policję. Grozi mu 15 lat

– Sąd aresztował na trzy miesiące 57-letniego recydywistę, który mieczem samurajskim zaatakował interweniujących ratowników medycznych – poinformowało rmf24.pl. Mężczyzna działał w warunkach recydywy, w związku z czym grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Łukasz Brzeziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku powiedział, że 57-letni mężczyzna został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

– Do zdarzenia doszło w niedzielę. We Władysławowie policjanci otrzymali zgłoszenie o ataku na ratowników medycznych, do którego doszło w jednym z domów. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu, gdzie zastali dwóch ratowników medycznych i wskazanego przez nich agresora. Z ich wyjaśnień wynikało, że zostali wezwani w celu udzielenia pomocy 44-letniej kobiecie, która była w towarzystwie 57-latka – powiedział Brzeziński.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Zgłaszającym okazał się być 57-latek, który podczas interwencji ratowników miał wszcząć awanturę. Groził sanitariuszom śmiercią. Po chwili wyciągnął samurajski miecz i machał ostrzem, próbując zranić ratowników. Ci uciekli i wezwali mundurowych.

Ci obezwładnili i zatrzymali mężczyznę z mieczem. Po przebadaniu alkomatem wyszły trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wytrzeźwieniu, mężczyzna usłyszał zarzut m.in. napaści na funkcjonariuszy. Grozi mu 15 lat pozbawienia wolności, ponieważ działał w warunkach recydywy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.