17 maja 2024
Wiadomości

Pijany zastępca komendanta zdemolował drzwi do restauracji. Zwyzywał też innych funkcjonariuszy, których spotkał, podkreślając kim jest

Zastępca komendanta powiatowego policji we Włodawie (woj. lubelskie) młodszy inspektor Dariusz Godlewski miał ostatnio rozrywkowy wieczór. Wyzywał napotkanych policjantów – podkreślając, jakie stanowisko zajmuje – i zdemolował wejście do restauracji. Wszystko to będąc pijanym.

Portal tvn24.pl poinformował, że zastępca komendanta powiatowego policji we Włodawie miał niezwykle rozrywkowy weekend. Bawił się wraz z innymi policjantami.

– Wyszedł sam. Załoga jednego z patrolujących miasto radiowozów zauważyła pijanego mężczyznę. Zatrzymali się, pytając, czy nie potrzebuje pomocy. Poczęstował ich wiązanką – powiedział funkcjonariusz lubelskiej policji w rozmowie z TVN24.

Świadkowie przekazali, że zastępca komendanta próbował dostać się do zamkniętej włoskiej restauracji. Na monitoringu nagrano, jak oficer policji demoluje drzwi.

Potem zastępca komendanta powiatowego trafił do hotelu, w którym wynajął pokój. Jednak próbował wtargnąć do pokoju jednego z gości.

Co ciekawe, choć „młodszy inspektor został w trybie natychmiastowym zwolniony ze służby”, to „prokuratura będzie oceniać, czy jego zachowanie nie nosiło znamion przestępstwa”, jak przekazała Komenda Główna Policji dla TVN24.pl.

Lubelska „Gazeta Wyborcza” zwróciła uwagę, że po zajściach z ostatniego weekendu, zastępca komendanta we wtorek „po złożeniu raportu o przejściu na zaopatrzenie emerytalne został emerytem”.

Śledczy rozważali postawienie zarzutów byłem zastępcy komendanta w postaci zniszczenia mienia oraz zakłócenia miru domowego. Przestępstwa te nie są jednak ścigane z urzędu, a na wniosek pokrzywdzonych. Ci zaś nie złożyli takowych.

Tak więc nie dość, że mamy kolejny przykład kompromitacji szefostwa policji, to najpewniej pozostanie on realnie bezkarny. Bo oczywiście wyrzucenie z pracy policjanta za takie wybryki żadną karą nie jest.

Niestety, szczególnie głośny na skalę światową incydent pokazał, że policja nie kwapi się do wyciągania konsekwencji w swoich szeregach, a szczególnie wśród osób wyżej postawionych w formacji.

wp.pl / radiozet.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Pijany zastępca komendanta zdemolował drzwi do restauracji. Zwyzywał też innych funkcjonariuszy, których spotkał, podkreślając kim jest

  • Oni nie mają umiaru i mieć go nie będą. Powód? Całkowita bierność społeczeństwa. Jak baranów prowadzonych na rzeź. I żeby nie było, żem „ruska onuca”: to samo dotyczy WSZYSTKICH społeczeństw tego dumnego, wysoko rozwiniętego, nowoczesnego i postępowego „zachodu”. U Rosjan też nie jest lepiej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net