PILNE! Horda imigrantów próbowała przedrzeć się na Polską stronę w okolicach Kuźnicy! „To jest inwazja” (WIDEO)

Wczesnym popołudniem horda imigrantów próbowała wedrzeć się na terytorium Polski od strony Białorusi. Polskie wojsko, straż graniczna oraz policja powstrzymała bandę nachodźców.

Przed południem Ministerstwo Obrony Narodowej udostępniło nagranie ze śmigłowca pokazujące ogromną bandę imigrantów, którzy dotarli do polskiej granicy. Jak poinformowano, zgromadzili się oni w okolicach Kuźnicy.

– Monitorujemy sytuację w Kuźnicy od kilku dni i jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz. Twarda obrona granicy jest naszym priorytetem. Zwiększyliśmy liczbę funkcjonariuszy Straży Granicznej, policjantów i żołnierzy. Czekamy w pełnej gotowości – poinformował na Twitterze szef MSWiA oraz minister koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński.

CZYTAJ TEŻ: To jest INWAZJA! Horda imigrantów zmierza w kierunku naszej granicy. Warzecha: To praktycznie wojna (WIDEO)

Rzecznik prasowy rządu Piotr Müller poinformował z kolei, że o godz. 13 „odbędzie się posiedzenie sztabu kryzysowego z udziałem premiera @MorawieckiM, wiceprezesa Rady Ministrów J. Kaczyńskiego, ministra @Kaminski_M_, ministra @MBlaszczak oraz przedstawicieli właściwych służb”.

Wczesnym popołudniem horda imigrantów próbowała sforsować zasieki wystawione przy granicy. Jak poinformowały MSWiA oraz Straż Graniczna, próba została udaremniona, zaś sytuacja opanowana.

Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła stwierdził, że „to jest inwazja”. – Osoby chcące swobodnego wpuszczenia hordy z Białorusi do Polski w chwili obecnej albo są idiotami albo realizują zlecenie sami wiecie kogo. Tertium non datur. To jest inwazja. @Straz_Graniczna niech się tam trzyma dobrze – napisał na Twitterze Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net