PILNE! ROZŁAM w partii KORWiN! Posłowie Sośnierz, Kulesza i Dziambor tworzą nową formację! (WIDEO)

Posłowie Dobromir Sośnierz, Jakub Kulesza i Artur Dziambor poinformowali o odłączeniu się od partii KORWiN i utworzeniu nowej grupy wolnościowej. Ma ona funkcjonować w ramach Konfederacji.

Posłowie Sośnierz, Kulesza i Dziambor podkreślili, że chcą skupiać się na kwestiach politycznych, a nie komentować wypowiedzi posła Janusza Korwin-Mikkego. Zaznaczyli również, że chcą pozostać w partii Konfederacja, tworząc w jej ramach czwarty blok.

– Rozpoczynamy budowę czwartej nogi Konfederacji. Czwartej nogi, która będzie wolnościowa. Będzie to wolnościowa nowa partia – powiedział poseł Artur Dziambor. – Będzie funkcjonowała w tym momencie w ramach Konfederacji – dodał.

Jak wyjaśnił, „zdecydowaliśmy się na taki krok dlatego, że widzimy, że sytuacja, którą w tym momencie mamy […] to sytuacja, w której bardzo będzie brakowało przekazu typowo rynkowego, gospodarczego”.

– Już dziś widzimy, że wręcz nie ma zainteresowania tym, żeby się skupiać właśnie na tych tematach. Tymczasem całkowicie zapomnieliśmy i nie rozmawiamy o tym, że jest ogromna inflacja, że słabnie złoty, jak wyglądają w tym momencie sytuacje życiowe kredytobiorców – kontynuował poseł.

Z kolei poseł Dobromir Sośnierz powiedział, że „po prawdziwej kanonadzie nieodpowiedzialnych wypowiedzi prezesa na tematy ukraińskie jesteśmy zmuszeni wypisać się z partii KORWiN”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net