PILNE! Wybory w Rzeszowie przesunięte? „Rekomendacja szefa GIS”. Grzegorz Braun apeluje o niezmienianie terminu

– Wybory prezydenta Rzeszowa odbędą się najprawdopodobniej dopiero 13 czerwca – poinformowało na Twitterze RMF FM. – Opóźnienie głosowania rekomenduje – jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM – Główny Inspektor Sanitarny – zaznaczono. Jeden z kandydatów, poseł Grzegorz Braun z Konfederacji Korony Polskiej zaapelował o niezmienianie obecnego terminu.

Według dotychczasowych ustaleń, wybory na prezydenta Rzeszowa mają odbyć się 9 maja, czyli za ponad 2 tygodnie. Poseł Grzegorz Braun zaapelował, by nie zmieniać tego terminu. Odniósł się przy tym do debaty w RMF FM.

– Ledwie ta debata dobiegła końca, a już usłyszeliśmy z Warszawy, że władza kombinuje. Ustami rzecznika rządu warszawskiego zakomunikowano nam, że władza nosi się z zamiarem odwołania wyborów, skasowania terminu głosowania i odłożenia w czasie aktu wyborczego, nie wiadomo na kiedy: na lato, jesień czy na w grudniu po południu, a może na święty nigdy, jak to się po staropolsku mówiło – powiedział lider Konfederacji Korony Polskiej.

Zbieramy jeszcze przez tydzień! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Dodał, że jest to „bardzo zły komunikat”, ale nie dla niego i jego komitetu, lecz dla Rzeszowian. – My damy radę. My nawet, prawdę mówiąc, skorzystamy na tej prolongacie ewentualnej kampanii, ponieważ będziemy mieli rozłożoną w czasie możliwość równoważenia nierównowagi sił, jaka jest między naszym skromnym komitetem, naszą formacją, a naszym przeciwnikiem, który – jak państwo to widzicie – w przestrzeni publicznej dysponuje, zdawałoby się, niespożytymi siłami do tego, ażeby tę kampanię prowadzić – zaznaczył.

– Wzywamy do tego, ażeby nie uniemożliwiać rzeszowianom zakomunikowania ich wyboru. Proszę nie ważyć się przekładać te wybory, skoro już ta kampania się rozpoczęła – zaapelował Grzegorz Braun.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.