PiS dla obywateli

foto: Lukas Plewnia, licencja CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons
foto: Lukas Plewnia, licencja CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons

Politycy PiS będą organizować spotkania, podczas których będą wyjaśniać decyzje podjęte przez rząd Beaty Szydło. Akcja nosi tytuł „Pozwólcie nam pracować”.

Dziś odbyły się specjalne konferencje m.in. w Toruniu i Białymstoku. Dr Lech Jańczuk podkreśla, że zmiana w komunikacji społecznej pomiędzy Polakami a rządem jest bardzo ważna. – Do tej pory media, nie tylko polskie, ale i zagraniczne, bardziej dezinformowały niż informowały społeczeństwo polskie o działaniach rządu. Po drugie, Prawo i Sprawiedliwość powinna „uderzyć się w piersi” ze względu na fakt, iż marketing polityczny, czy komunikowanie polityczne ze społeczeństwem pozostawiało trochę do życzenia. W związku z tym społeczeństwo nie rozumiało zmian, które są wprowadzane na korzyść obywateli, m.in. ekspansywna polityka fiskalna, która spowoduje, że wszystkim nam zostanie w kieszeni więcej pieniędzy. Przez to pobudzi również popyt konsumpcyjny, co spowoduje obniżenie szarej strefy. Akcja PiS-u wyjścia do społeczeństwa jest jak najbardziej trafiona – mówi dr Jańczuk.

Politolog zauważa także, że polityka PiS-u znacznie różni się od działań poprzednich rządów. Przede wszystkim większy nacisk kładziony jest na interesy obywateli, niż na interesy zachodnich korporacji. Stąd m.in propozycja podatków dla banków i hipermarketów.

Mas/radiomaryja.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net