PiS i Konfederacja nie mają wspólnego projektu ws. prawa do posiadania broni? Poseł Urbaniak prostuje doniesienia „Rzeczpospolitej”. „Tu się robi jakieś Radio Erewań”

„Rzeczpospolita” poinformowała we wtorek o wspólnym projekcie PiS i Konfederacji w sprawie zmiany przepisów dotyczących wydawania pozwolenia na broń dla normalnych obywateli, o czym również pisaliśmy. Jak się okazuje, sprawa została mocno przez dziennik zakrzywiona.

– Nic mi nie wiadomo o współpracy @pisorgpl z @KONFEDERACJA_ nad prawem dot. dostępu do broni. Owszem, jest projekt ustawy autorstwa Konfederacji. Jest również potrzeba zmian w ustawie, w związku z dyrektywą unijną. To wszystko. Reszta to wymysł dziennikarzy – napisała na Twitterze poseł Anna Maria Siarkowska.

– Same fake newsy. Ani współpraca, ani projekt @KONFEDERACJA_ , Chyba że za plecami Rady Liderów. Ktoś tu nieźle zamieszał – skomentował prezes fundacji Ad Arma Jacek Hoga.

Poseł Konfederacji Michał Urbaniak stwierdził, że „tu się robi jakieś Radio Erewań”. – Jest projekt, otwarty na zmiany, nie odbyło się spotkanie zespołu gdzie sprawa miała być dyskutowana. Był telefon od red. Ferfeckiego, pogadaliśmy o tym że jest projekt, że spotkania nie było, jakie ma założenia, że szukamy poparcia, a tu proszę – napisał Urbaniak.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.