„PiS oszukał”. Manifestacja przeciwko sprowadzaniu przez rząd imigrantów

Organizacje narodowa oraz Ruch Narodowy organizują w poniedziałek manifestację przeciwko sprowadzaniu dziesiątek tysięcy imigrantów do Polski przez rząd. Odbędzie się ona w poniedziałek w Warszawie pod Kancelarią Premiera o godz. 18.

Facebook Manifestacja: Polacy przeciw masowej imigracji!

– Po kilku latach od manifestacji przeciw przymusowemu przyjęciu „uchodźców” z UE znów musimy wyjść na ulice. W poniedziałek 15 października łączymy siły i zapraszamy na manifestację przeciw masowej imigracji! Wystąpimy razem o godz. 18.00 pod Kancelarią Premiera przy Al. Ujazdowskich 3/5 – piszą organizatorzy.

– PiS obiecywał, że nie będzie sprowadzał obcych kulturowo imigrantów, a tymczasem na polskich ulicach jest ich z każdym dniem coraz więcej. Najpierw rynek pracy został otwarty dla gości z Ukrainy i Białorusi, a teraz zmieniane jest prawo i w coraz większym stopniu rząd wspiera imigrację z Azji. Na szczeblu rządowym prowadzone są niejawne rozmowy w tej sprawie, a ustalenia ukrywane są przed opinią publiczną. Jednak statystyki nie kłamią – trwa dynamiczny wzrost napływu ludności spoza Europy do Polski. Nie ma naszej zgody na ten proces i okłamywanie społeczeństwa. Nie chcemy multikulti. Nie popełniajmy błędów Zachodu. Stop masowej imigracji do Polski! Dołącz do nas 15 października i wyraź swój sprzeciw wobec polityki rządu – apelują narodowcy.

Zaznaczają też, że zapraszają także „inne środowiska oraz zwykłych Polaków, którym leży na sercu bezpieczna przyszłość naszej ojczyzny”.

TUTAJ znajduje się link do wydarzenia na Facebooku.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net