28 listopada 2023
Wiadomości

PiS zacieśnia współpracę z Konfederacją? Bosak: Nie da się zacieśnić czegoś, co nie istnieje

Według mediów, PiS „jest zainteresowany zacieśnieniem współpracy z Konfederacją”. Problem w tym, że poza przekazem medialnym, nikt nie widział współpracy, która miałaby się zacieśnić. Jeden z liderów ugrupowania Krzysztof Bosak wyjaśnił, dlaczego.

– Politycy Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich dniach intensywnie szukają kontaktów z posłami Konfederacji. Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zaprosił na kuluarowe spotkanie Krzysztofa Bosaka – poinformowała „Wirtualna Polska”, powołując się na nieoficjalne wypowiedzi. Zaznaczono, że „partia rządząca sygnalizuje, że jest zainteresowana zacieśnieniem współpracy z Konfederacją”.

W tekście na wp.pl czytamy o lewicowym ministrze Czarnku, który jest typowym politykiem z oligarchii rządzącej. Z jednej strony wspiera finansowo skrajnie lewicowe organizacje, z drugiej ma usta pełne prawicowych frazesów, na czym skupiają się wielkie media zaangażowane w oligarchiczne porachunki. O wspieraniu przez Czarnka lewackich organizacji pisaliśmy już TUTAJ.

Krzysztof Bosak, komentując doniesienia WP stwierdził, że „nie da się zacieśnić czegoś co nie istnieje”. – PiS prowadzi politykę biegunowo przeciwną do naszych oczekiwań. Także MEN (dopuszczenie do wykorzystania szkół do propagowania eksperymentalnych szczepień wśród dzieci, szczepień za które obecnie nikt finansowo-prawnie nie odpowiada) – podkreślił.

W wywiadzie przytoczonym przez portal z początku miesiąca czytamy, że Bosak podkreślał, iż „mamy prawdopodobnie najmniejszą liczbę wspólnych głosowań z PiS-em”, natomiast „to Platforma i Lewica w różnych sprawach są bardziej skłonne głosować z PiS-em”.

– Traktowanie nas jako naturalnego koalicjanta PiS jest nieporozumieniem – stwierdził wówczas poseł Krzysztof Bosak w rozmowie z Radiem Plus.

wp.pl / twitter.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net