23 lutego 2024
Wiadomości

Pochodzący z Polski muzułmanin wysadził się w powietrze

Jacek S., który był w Niemczech na emigracji od 2005 roku, przeszedł na islam i w czerwcu tego roku dokonał samobójczego zamachu na rafinerię w Iraku. Skutkiem jego działań było 11 ofiar śmiertelnych i 27 osób rannych. 

Jacek S. urodził w Polsce, a 10 lat temu wyjechał do Niemczech i przyjął tam obywatelstwo. Po 9 latach życia w innym kraju zmienił wyznanie na mahometańskie i zaczął nawoływać innych do poparcia państwa islamskiego. Początkowo wyrażał swoje poglądy w Internecie, wiosną tego roku poszedł krok dalej. Zniknął z domu, po czym udał się do Syrii gdzie zapuścił brodę, którą obowiązkowo musi mieć każdy muzułmanin. Przyjął imię Abu Ibrahim al Almani. W czerwcu dokonał samobójczego zamachu na największą rafinerię w Iraku. W czasie, gdy inni ludzie należący do ISIS prowadzili ataki na obiekty rządowe w Bajdżi, Jacek S. wjechał „samochodem-pułapką” w budynki należące do rafinerii. Efektem zamachu było 11 osób zabitych i 27 rannych.

Problem samozwańczego kalifatu na Bliskim Wschodzie nie dotyczy tylko Syrii, czy Iraku. Muzułmanie rekrutują bojowników „dla Allaha” na szeroką skalę, wliczając w to Europę. Ponadto są w stanie pozyskać fanatyków w krajach katolickich takich jak Polska.

Smson/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

6 komentarzy do “Pochodzący z Polski muzułmanin wysadził się w powietrze

 • Polacy plują na hakatę a podziwiają islam

  w programie hakaty była reindogermanizacja przez germanizację

  według tego:

  Anna Katharina Emmerich: „Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego”

  „Pierwsza [praindogermanska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę.”

  Odpowiedz
  • Józef Bem – on przyjął kult bestii bafometańskiej i bisurmańskiej

   równocześnie plwał na Zakon Krzyżacki podległy Ojcu Świętemu

   Odpowiedz
  • o pośrednim ogniwie germanizacji:

   język sprzed wieży babel i objawienia emmerich są w oryginale po niemiecku, oto one:

   Indogermanisches (etymologisches) Wörterbuch

   Emmerick Visionen

   Odpowiedz
  • mam na mysli to że objawienia Emmerich są w oryginale po niemiecku

   a słowniki są niemiecko-indogermańskie

   mowa indogermańska sprzed wieży babel brzmi tak jak zrost łaciny z greką z mocnymi przydechami:

   „Ouis ekuoskue. Ouis, iesmin ulna ne est, dedorke ekuons uoghom gurum ueghontns – bhorom megem, monum oku bherontns. Ouis ekuobhos eueukuet: Kerd aghnutai moi uidntei ghmonm ekuons agontm. Ekuoi eueukuont: Kludhi, oui, kerd aghnutai dedrkusbhos: monus potis ulnam ouiom temneti: sebhei ghuermom uestrom – ouibhos kue ulna ne esti. Tod kekluuos ouis agrom ebhuget. „

   Odpowiedz
 • Anna Katharina Emmerich to także baza filmu PASJA – jest ona beatyfikowana przez Jana Pawła II !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net