„Podpisałem pakt z diabłem”. 19-latek zamordował dwie osoby

19-letni Danyal Hussein – przedstawiany jako Brytyjczyk – został skazany na dożywotnie pozbawienie wolności bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie przed upływem 35 lat za zamordowanie dwóch kobiet w parku w Londynie w czerwcu ubiegłego roku. Jak twierdził skazany, miał podpisać cyrograf. W zamian za mordowanie co pół roku ludzi, miał otrzymać zwycięski los na loterii.

Hussein najwcześniej będzie mógł opuścić więzienie za 35 lat, choć nie ma pewności, czy tak się stanie. Zabójca powiedział, że podpisał krwią pakt z diabłem. Miał mordować sześcioro ludzi jako ofiary co sześć miesięcy, dopóki będzie na wolności. Nagrodą miało być zapewnione zwycięstwo na loterii.

W czerwcu ubiegłego roku w Wembley Fryent Park w północno-zachodnim Londynie nastolatek zamordował dwie kobiety, które były siostrami. Jedna ofiara to 46-letnia Biba Henry, druga zaś to 27-letnia Nicola Smallman. Morderca przyznał, że zrobił to po to, by wypełnić „zobowiązania” wobec demona.

Satanista zadał 28 pchnięć nożem. Następnie zabrał ciała do lasu. Te zostały odnalezione następnego dnia przez „partnera” młodszej z ofiar.

Brytyjska telewizja ITV poinformowała, że przez 10 kolejnych dni morderca wydawał na losy na loterię pieniądze, łącznie 162,88 funtów, czyli około 890 złotych. Nie wygrał ani razu.

interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

4 komentarze do “„Podpisałem pakt z diabłem”. 19-latek zamordował dwie osoby

  • 30 października 2021 o 01:46
    Permalink

    To się chyba „frajer” nazywa.

    Odpowiedz
    • 30 października 2021 o 08:32
      Permalink

      Pojeb, jak każdy w tym angielskim burdelu.

      Odpowiedz
    • 30 października 2021 o 09:07
      Permalink

      I ta kupa gówna będzie utrzymywana,leczona,z dostępem do internetu,przez co najmniej 35lat za pieniążki,często ciężko zarobione przez podatników,w tym rodzinę zamordowanych kobiet..kto tu widzi sens 🤔😢😢

      Odpowiedz
  • 30 października 2021 o 08:06
    Permalink

    Każdy kto staje się niewolnikiem upadłego Cheruba, jest frajerem, ale zanim to zrozumie to często wyrządzi wiele złego w środowisku w którym funkcjonuje. Ponieważ bardzo często istota duchowa z która nawiązuje kontakty z innego wymiaru, z tą złą, najczęściej żąda krwi niewinnych w zamian za złudne poczucie szczęścia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net