23 lutego 2024
Wiadomości

Polacy jadą dziękować Węgrom

Dzielny naród węgierski wbrew poprawności politycznej i naciskom Unii Europejskiej broni nie tylko swojego kraju” – czytamy w opisie akcji organizowanej za pośrednictwem Facebooka pod hasłem „Polacy dziękują dzielnemu narodowi węgierskiemu„.

foto: Facebook
foto: Facebook

Akcja polega na wysłaniu kartek oraz prezentów dla bohaterów broniących granicy Węgier i przed zalewem nielegalnych imigrantów zarobkowych z Afryki. – Nie zgadzamy się na zalew Europy, w tym także Polski, muzułmańskimi imigrantami. Jednak nasza akcja jest przede wszystkim prowęgięrska, a nie antyimigracyjna. Wraz z rozwojem sytuacji doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie osobiste zawiezienie paczek nadesłanych przez Polaków. Po rozmowie ze stroną węgierską, wiemy, że prezenty wysłane przez nas z rozmaitych względów mogą do nich nie dotrzeć – mówi naszemu portalowi Kordian Ochocki, współorganizator wydarzenia.

Ponad 3 tys. osób deklaruje wzięcie udziału w wydarzeniu na Facebooku. Oprócz portalu społecznościowego, ludzie zgłaszają się także telefonicznie. – Początkowo liczyliśmy, że do wydarzenia dołączy kilkadziesiąt osób, które wyślą kartki pocztowe z podziękowaniami i pozdrowieniami. Nie spodziewaliśmy się aż tak szerokiego odzewu ze strony Internautów. Nie byliśmy na początku przygotowani na organizację tak dużego przedsięwzięcia. Zainteresowanie było tak duże, że oprócz wiadomości z Polski, rozdzwoniły się do nas telefony od rodaków mieszkających za granicą – mówi Kontrrewolucji pan Ochocki. – Już teraz zgłaszają się do nas sponsorzy, lokalne media, osoby chcące udostępnić nam transport, a także prawnicy którzy udzielają nam informacji dotyczących regulacji prawnych – dodaje.

CWIK

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net