Polacy podpisują protest przeciwko eurokratom

Ponad 70 tys. Polaków podpisało już protest przeciwko mieszaniu się eurokratów do polskiej polityki. Nadal można wysłać list do Martina Schulza, przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera, a także do szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Polacy chcą zaprzestania ingerowania w wewnętrzne sprawy Polski przez Zachód oraz bezpodstawnego kwestionowania procesu demokratycznego w kraju.

foto: protestuj.pl
foto: protestuj.pl

W odpowiedzi na ostatnie skandaliczne wypowiedzi Martina Schulza dotyczące wewnętrznej sytuacji Polski oraz przyszłej debaty Parlamentu Europejskiego. „Stanowczo protestuję wobec ingerowania w sprawy suwerennego kraju, jakim jest Rzeczpospolita Polska” – czytamy w liście, który można odnaleźć na stronie protestuj.pl .

Autorzy apelu podkreślają, że „słowa przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, w których wynik demokratycznych wyborów przyrównał on do zamachu stanu, stanowią bezprecedensowe naruszenie wszelkich obowiązujących dotąd dyplomatycznych konwenansów”. W akcję zaangażowało się już ponad 70 tys. internautów. Do włączenia się w akcję zachęcają także: Stanisław Michalkiewicz oraz prof. Mieczysław Ryba.

Petycję można podpisać TUTAJ.

Mas/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net