Polacy przeciwko totalitarnemu rządowi. 16 stycznia Marsz o Wolność

16 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejny Marsz o Wolność. Przejdzie on pod hasłem „stop segregacji sanitarnej”, którą od wielu dni zapowiada oficjalnie szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Według rozporządzenia, które weszło w życie przedwczoraj, zniesiono „niektóre obostrzenia dla osób zaszczepionych przeciwko Covid-19”. Osoby te nie muszą trafiać na kwarantannę w razie kontaktu z osobą zakażoną oraz po przekroczeniu granicy, nie są uwzględniane w limitach spotkań towarzyskich, mogą korzystać z opłacanej z naszych podatków opieki medycznej bez dodatkowych testów diagnostycznych. Mogą również otrzymać miejsce w domu opieki społecznej bez testów.

– Medyku. Żołnierzu. Policjancie. Seniorze. I Ty, który to czytasz. Jesteś człowiekiem. Masz niezbywalne prawa. To prawo do wolnej i świadomej zgody. Również w kwestii szczepień. Nikt nie ma moralnego prawa wymuszać na tobie eksperymentów medycznych. A jednak od przyjęcia szczepionki rząd chce uzależniać udzielenie pomocy medycznej, odbierać przywileje, również w pracy, stosować segregację i dyskryminację – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku. – Ponad połowa Polaków nie chce wymuszonej szczepionki! Zamanifestuj swój sprzeciw! Bądź z nami 16 stycznia w Warszawie. Razem zwyciężymy! – zaznaczono.

Organizatorami Marszu po Wolność są Justyna Socha oraz Piotr Jawornik.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Polacy przeciwko totalitarnemu rządowi. 16 stycznia Marsz o Wolność

  • 3 stycznia 2021 o 00:07
    Permalink

    Jak wszyscy będą bez kagańców to ja z żoną jedziemy…inaczej nie !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.