Polacy to zwierzęta? Tak najwyraźniej uważa Czarzasty i chce „dyskusji nad obligatoryjnym wyszczepieniem wszystkich” (WIDEO)

Włodzimierz Czarzasty wprost ogłosił, że ” trzeba naprawdę rozpocząć dyskusję na temat obligatoryjnego wszczepienia wszystkich w Polsce”. Skandaliczna wypowiedź padła w dzisiejszym programie w Radiu Zet.

– 500 osób dziennie umiera i to po prostu tak wygląda, praktycznie rzecz biorąc prezydent naszego kraju codziennie powinien prowadzać żałobę narodową. W związku z tym wie pani to jest 500 osób, to jest masa – przekonywał Włodzimierz Czarzasty w „Gościu Radia Zet”.

Następnie zaznaczył, że powie „coś takiego, że mnie antyszczepionkowcy wieszają na ulicy”.

– To nie jest stanowisko mojego klubu i mojej partii, to jest moje prywatne stanowisko. Uważam, że trzeba naprawdę rozpocząć dyskusję na temat obligatoryjnego wszczepienia wszystkich w Polsce – ogłosił Czarzasty.

Najwyraźniej Włodzimierz Czarzasty uważa, że Polacy to zwierzęta, które pan faszeruje tym, co chce, wedle własnego uznania. Wbrew temu jednak, co lewicowy polityk twierdzi, przeciwko sobie nie ma „antyszczepionkowców”, ale każdego mającego choć odrobinę godności i szacunku wobec siebie wolnego człowieka.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net