23 lutego 2024
Kościół i wiaraWiadomości

Polak z ISIS grozi chrześcijanom

W jednym z wywiadów polski islamista podkreślił i uzasadnił działania Państwa Islamskiego wobec Europy. Sprawę morderstw zachodnich dziennikarzy tłumaczy rzekomymi kłamstwami na temat ISIS. Dodał, że powodem sukcesów kalifatu w Europie jest zgnilizna moralna mieszkańców Europy.

Abu Bakr Al Sham wychował się w Niemczech jako syn Polki i Palestyńczyka. W 2012 roku zmienił nazwisko, a następnie wyjechał do Syrii, aby tam walczyć za islam.

W wywiadzie muzułmanin opowiada m.in. o cudownej woni, która wydziela się przez krew muzułmańskich męczenników czy też o żywych ludziach z przestrzeloną głową. W mniemaniu polskiego islamisty, mają to być cuda Allaha.

Tłumaczy również kwestie zbrodni dokonywanych na zachodnich dziennikarzach. – To kłamstwa brudnych, zachodnich dziennikarzy. Dlatego ich ścinamy, bo kłamią. U nas niewolnik musi być traktowany z najwyższym szacunkiem. Nie ma mowy o żadnych gwałtach – twierdzi Abu Bakr Al Sham.

– Tu, w Europie, ludzie są jak wypaleni od środka. Niewielu myśli o Bogu, kobiety są brudne, zdeprawowane, mężczyźni stają się zdegenerowani, wynaturzeni. Nie chcę żyć na takim kontynencie. (…) Codziennie patrzyłem na zgorszenie, wyuzdanie, brak szacunku dla wartości. Miałem pracę w zagranicznej korporacji (…), ale to niewolnictwo – tłumaczy. Podkreśla przede wszystkim kryzys wartości świata zachodniego. Nie proponuje jednak powrotu do korzeni chrześcijańskich.

Muzułmanin grozi chrześcijanom, że zginą jak wszyscy niewierni. Jedyną obroną dla chrześcijan jest przejście na religię islamu, bądź opłacenie specjalnego podatku.

Uwagę zwrócił również na polskie służby. Ich działania islamista określa jako „nieprofesjonalne”.

Kaoch/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net