Policja z Kolonii tłumi manifestację

foto: YouTube
foto: YouTube

W Kolonii wczoraj znów wybuchły niepokoje. Nie były jednak wywołane przez nielegalnych imigrantów, a obywateli RFN, którzy sprzeciwiają się polityce multi-kulti. Niemcy wyszli na ulice, by protestować przeciwko działaniom rządu kanclerz Angeli Merkel, które doprowadziły do napaści nielegalnych imigrantów na niemieckie kobiety. Protestujący rzucali petardami i butelkami, a policja użyła siły wobec manifestantów.

W noc sylwestrową ponad tysiąc nielegalnych imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet okradając je, bijąc i napastując seksualnie. Doszło również do prób zgwałcenia uczestniczek sylwestrowej zabawy. Poszkodowanymi były głównie Niemki i turystki. Niemieckie media przez kilka dni nie podawały informacji o zajściu, jednak gdy liczba ofiar zgłaszających się na policję już uniemożliwiała zatuszowanie sprawy, burmistrz Kolonii stwierdziła, że niemieckie kobiety same są sobie winne. Do podobnych ataków doszło nie tylko w Kolonii, ale także w Hamburgu, Stuttgarcie, Dusseldorfie i Berlinie.

Wielu Niemców nie pozostało obojętnych na taki obrót spraw. Sobotni marsz został zorganizowany przez Pegidę (Patriotyczni Europejczycy przeciw Islamizacji Zachodu). Przedstawiciele prawicowych ugrupowań biorący udział w manifestacji obwiniali za zaistniałą sytuację Angelę Merkel i wznosili antyrządowe hasła. W stronę policji posypały się kamienie, petardy i butelki.

Służby następnie zażądały od protestujących powrotu na miejsce startu marszu, ale ci nie posłuchali. Tym razem, w odróżnieniu do wydarzeń z sylwestra, bohaterska niemiecka policja rozproszyła tłum przy użyciu armatek wodnych, jako że nie byli to bezbronni „imigranci”, a agresywni „narodowcy”.

W Kolonii doszło tego samego dnia także do skrajnie lewicowego wiecu. Uczestniczący w nim ludzie sprzeciwiali się „rasistowskiej nagonce” na „imigrantów” i „wykorzystywaniu” do tego niemieckich kobiet. Grupa feministek manifestowała nawet przeciwko przemocy seksualnej. Pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami islamizacji Niemiec doszło do przepychanek.

Szy/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net