Policjanci z Łodzi aresztowali gang imigrantów-włamywaczy

Łódzcy policjanci aresztowali czterech Gruzinów podejrzanych o włamania do mieszkań. Grozi im do 10 lat więzienia.

Żyjemy w czasach, gdy odczuwamy już skutki bezrefleksyjnego przyjmowania wszystkich imigrantów jak leci. To kolejny przypadek zorganizowanego działania imigrantów wbrew prawu i przeciwko Polakom.

– Pod koniec ubiegłego tygodnia rawscy kryminalni przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przeprowadzili specjalne działania skierowane przeciwko mieszkaniowym włamywaczom, którzy dokonywali przestępstw na terenie kilku województw. Do wytypowanych mieszkań włamywali się podważając drzwi balkonowe. Robili to zazwyczaj po południu, pod nieobecność domowników. Kradli biżuterię, gotówkę oraz zegarki. Działali na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego. Dokonywali również kradzieży elektroniki w jednym ze znanych elektromarketów – poinformowała policja w komunikacie.

– Policjanci z rawskiej komendy zatrzymali ich w Zgierzu. To obywatele Gruzji w wieku od 21 do 43 lat. Mieli przy sobie noże, śrubokręty oraz kominiarkę. Chwilę przed zatrzymaniem okradli jedno z mieszkań na terenie Zgierza – zaznaczono.

– Podczas przeszukania w wynajmowanym domu pod Warszawą, kryminalni znaleźli również biżuterię, którą ukradli w innych województwach. Sprawa jest rozwojowa. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu zostali aresztowani tymczasowo na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia – napisano.

Portal Kresy.pl przypomina, że to nie pierwszy przypadek gangu imigrantów w Polsce. Niedawno policja w Otwocku aresztowała trzech Gruzinów podejrzanych o włamanie do pojazdu i kradzież m.in. 20 tys. zł w gotówce.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

W ubiegłym tygodniu z kolei zatrzymano imigrantów-włamywaczy w Poznaniu. Również byli Gruzinami. Podobnych przypadków na przestrzeni miesięcy zaś jest całe mrowie.

rawa-mazowiecka.policja.gov.pl / kresy.pl / kontrrewolucja.net

fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net