Policjant postrzelił się w głowę. Wg nieoficjalnych doniesień nie żyje

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim nad ranem policjant postrzelił się w głowę. Zabrano go do szpitala. Według niepotwierdzonych doniesień lokalnych mediów, nie żyje.

Dziś rano policjant KWP w Gorzowie Wielkopolskim postrzelił się w głowę ze służbowej broni. Lokalny portal gorzowianin.com przekazał, że „na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego”.

– Z informacji, do których dotarła nasza redakcja, śmigłowiec LPR lądował na parkingu komendy około godz. 7 rano. Postrzelony policjant został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie, jego stan jest bardzo ciężki, lekarze walczą o jego życie – przekazał wcześniej portal.

– Nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też celowe działanie mężczyzny – podkreśliła redakcja i dodała, że przedstawiciele Policji odmawiali komentarza w tej sprawie.

Według późniejszych, nieoficjalnych ustaleń portalu policjant miał umrzeć w szpitalu po godz. 12.

– Trzy niezależne od siebie źródła potwierdziły, że obrażenia głowy mężczyzny były zbyt rozległe i lekarzom nie udało się uratować życia funkcjonariusza. Zarówno rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie oraz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie nie komentują oficjalnie sprawy – zaznaczono.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Policjant – według ustaleń lokalnego portalu – miał 37 lat. Pracował w Biurze Spraw Wewnętrznych Policji oddział w Gorzowie. Gorzowianin.com podkreśla, że „miał mieć problemy w pracy”.

gorzowianin.com

fot. ilustracyjne/fot. Dominik Cwikła/Kontrrewolucja.net ⓒ

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net