Politpoprawne wariatkowo. Australia nie będzie tytułować „królem” Karola Windsora… bo to „zbyt męskie” i otrzyma „tytuł neutralny płciowo”

Australijskie media przekazują, że władze przestaną tytułować Karola Windsora „królem”. Australia wciąż będzie uznawać zwierzchnictwo Windsorów, ale zastąpi dotychczasowy tytuł słowem „neutralnym płciowo”, gdyż „król” jest „zbyt męski”.

6 maja ma odbyć się koronacja Karola Windsora na króla Zjednoczonego Królestwa. Wielu ekspertów, w tym prof. Jacek Bartyzel zwracają uwagę, że w rzeczywistości heretyccy Windsorowie są uzurpatorami i nie należy się im brytyjska korona. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

Tymczasem Australia zamierza przeprowadzić dziwny zabieg. Choć Windsorowie nadal będą uznawani jako zwierzchnicy państwa, to jednak Karol nie będzie tytułowany królem. Zamiast tego ma być stosowane bardziej „neutralne płciowo” określenie.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Nie wiadomo jeszcze, o jakie określenie chodzi. Wielu spekuluje, że będzie to „sovereign”, czyli „suweren” czy też „władca”.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

fot. Tt/Disclose.tv

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Politpoprawne wariatkowo. Australia nie będzie tytułować „królem” Karola Windsora… bo to „zbyt męskie” i otrzyma „tytuł neutralny płciowo”

 • 18 kwietnia 2023 o 19:05
  Bezpośredni odnośnik

  reżimówka kanadyjskie TVP

  Po tym, jak 16 kwietnia Twitter uznał Canadian Broadcasting Corporation (CBC) jako organizację „medialną finansowaną przez rząd”, premier Justin Trudeau skrytykował Partię Konserwatywną , zarzucając, że wielokrotnie atakowała ona publicznego nadawcę.

  CBC zamknęła tymczasem swe konta na Twitterze.

  Kanadyjski imperializm sanitarny
  Jak się okazuje, dyplomaci z Ottawy są do tego stopnia przekonani o wyższości kanadyjskich przepisów sanitarnych, że gotowi są je stosować również tam, gdzie obowiązuje prawo krajów ich goszczących.

  Andrzej Kumor
  9 maja – rozprawa przeciwko ambasadzie Kanady w Warszawie o naruszenie polskiego prawa pracy
  Andrzej Kumor

  Szanowni Państwo,
  niniejszym informuję o nadchodzącej rozprawie z mojego powództwa przeciwko Ambasadzie Kanady w Warszawie o wynagrodzenie, odszkodowanie, ekwiwalent za urlop, odprawę pieniężną – pisze do nas p. Karolina Janiak –

  13 grudnia 2021 roku ówczesna Ambasador Kanady w Warszawie, Leslie Scanlon, wbrew polskim przepisom prawa pracy nakazała wstrzymanie wypłaty mojego wynagrodzenia w związku z obowiązującymi w Kanadzie przepisami nakazującymi kanadyjskim pracownikom urzędów państwowych zaszczepienie przeciw COVID.

  Tym samy pozbawiła mnie dochodu. W wyniku tej stuacji, będąc samotną matką zostałam, po 17 latach pracy dla rządu Kanady, zmuszona do wypowiedzenia umowy o pracę. W wyniku braku woli wypłacenia należnego mi zaległego wynagrodzenia i odszkodowania, ani woli ugody ze strony Ambasady złożyłam pozew z SR Wawa-Śródmieście, Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

  Rozprawa odbędzie się 9 maja 2023 w sali P36 o godz.9:00 w trybie otwartym (pomimo prób wywarcia nacisku przez Ambasadę Kanady i prowadzenie procesu w trybie zamkniętym).
  Karolina Janiak

  Ottawa Rząd Kanady naciskał na Twitter i Facebook w celu usunięcia niektórych postów wpisów

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net