Polsat i TVN24 częściej oglądane niż TVP INFO

twitter.com/Duke_Nukem_PL

W dniach 17-19 lipca najczęściej oglądaną stacją był Polsat. Po nim TVN, a dopiero potem kanały państwowe. To postępujący spadek zaufania dla rządowych mediów, o którym informowaliśmy już w czerwcu.

Jeszcze na początku czerwca programy informacyjne w TVP znajdowały się na szczycie listy najpopularniejszych programów (TUTAJ). Przez te półtora miesiąca dużo się jednak zmieniło. Według analizy Wirtualnych Mediów, w dniach 17-19 lipca liderem oglądalności był Polsat z udziałem 10,46 proc. rynku. Na drugim miejscu znalazło się TVN (9,36 proc.) a dopiero na trzecim miejscu telewizja rządowa. TVP 1 zanotowało wynik 8,58 proc. udziału w rynku, TVP Info 6,17 proc, zaś TVP 2 5,45 proc.

– Jak wynika z analizy Wirtualnemedia.pl, TVN24, TVP Info i Polsat News w dniu 19 lipca br. zanotowały jedne z najwyższych dobowych udziałów w historii nadawania. Wszystkie te stacje tego dnia obszernie relacjonowały kończącą się wizytę księżnej Kate i księcia Williama w naszym kraju, a także początek wydarzeń sejmowych związanych z ustawą o Sądzie Najwyższym – podaje portal Wirtualne Media.

kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net