Polska bezpieczna dla kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, lewicowy „Liberation” opublikował mapkę z danymi przemocy wobec pań. Polska jest zaznaczona najbledszym z kolorów, co, według legendy, ustosunkowuje ją na jednym z ostatnich miejsc w tym rankingu. Przodują zaś takie „postępowe” kraje, jak: Wielka Brytania i Szwecja.

foto: liberation.fr
foto: liberation.fr

Bardzo dobrym podsumowaniem tych badań jest zauważenie, że kraje powszechnie znane jako katolickie są na ostatnich miejscach. W Polsce, Hiszpanii czy Chorwacji kobiety są najrzadziej bite. Ten wniosek bije na głowę tezy lewackich lobbystów, którzy w Polsce potępiają konserwatyzm, katolicyzm i „ciemnogród”.

Z kolei państwa, w których coraz mocniej wybija się islam, a odsetek ekonomicznych imigrantów jest ogromny i stale wzrasta – podobnie jak popularność lewackich tez – kobiety najczęściej są bite. I tak płeć żeńska w Szwecji, Niemczech, Finlandii, czy Francji skarżą się na domową przemoc.

Warte jest podkreślenia, że badania były prowadzone sondażowo. Zbija to argument, iż większość Polek nie zgłasza takich aktów na policję.

Podo/niezalezna.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net