Polskie dzieci molestowane w niemieckiej rodzinie

foto: Freeimages.com
foto: Freeimages.com

Jugendamt odebrał polskiej rodzinie córki. Dziewczynki trafiły do rodziny zastępczej, gdzie były molestowane i zmuszane do oglądania pornografii.

4-letnia Julia i 7-letnia Viktoria zostały odebrane polskiemu małżeństwu, mieszkającemu od lat w Hanowerze. Jak twierdzi Jugendamt, kierowano się „dobrem dzieci”. Dziewczynki zostały umieszczone w rodzinie zastępczej, rodziców mogły widywać jedynie podczas spotkań. Zaniepokojenie matki wzbudziły siniaki, skaleczenia, zaniedbany wygląd dzieci oraz drastycznie zmiany w ich zachowaniu: nerwowość, nocne moczenie, lęki. Niestety, niemieckie urzędy nie reagowały na kolejne skargi i zawiadomienia. Zdesperowani rodzice przyjechali w styczniu wraz z dziećmi do Polski. Wkrótce wyszło na jaw, iż w rodzinie zastępczej dziewczynki były wykorzystywane seksualnie.

Oskarżenie o molestowanie trafiło do sądu w Bytomiu, gdzie obecnie znajduje się cała rodzina. Dziewczynki złożyły zeznania. Najpewniej ciąg dalszy sprawy będzie toczył się już w Niemczech. Jak przyznaje mec. Markus Matuschczyk, to nie pierwszy przypadek, gdy interwencje Jugendamtu kończą się tragicznie dla polskich dzieci.

MGOT/tvp.info

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net