Polskie kobiety przeciwko szariatowi

W krajach, gdzie mieszkają muzułmanie wzrasta przestępczość wobec kobiet na tle seksualnym, a prawa kobiet nie są przez ludność muzułmańską przestrzegane. Kobiety uważają, że potrzebna jest weryfikacja polityki emigracyjnej.

– Mam żal do wszystkich kobiet, które nie mówią jasno, co robi islam. Patrzę na to co się dzieje w Europie zachodniej, jak łamane są prawa kobiet w imię walki o coś innego, ale to „coś” odbierze nam nasze prawa – Powiedziała Miriam Shaded, prezez fundacji Estera. Przeraża ją stanowisko środowisk lewicowych oraz neofeministycznych. Podczas rozmów nad problemem imigracji nie są uwzględnione prawa człowieka.

Jak powiedziała Miriam, nie są brane pod uwagę także zachowania większości muzułmanów. We Francji istnieje ponad 1000 stref muzułmańskich (tzw. „no go”) wyjętych spod prawa, gdzie kobiety są gwałcone. W niemieckich ośrodkach dla uchodźców kobiety także są molestowane. W Szwecji 78 proc. gwałtów powodują muzułmanie stanowiący maksymalnie 2 proc. ludności. Przemilcza się również fakt obrzezania 137 tys. kobiet w Wielkiej Brytanii.

Konserwatywne niewiasty chcą ujawnienia i nagłośnienia tych zachowań. Chcą również uszczelnienia granic krajów Unii Europejskiej oraz promowania chrześcijańskich wartości, które chronią prawa kobiet.

Pitz/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net