Poseł Lewicy chce lockdownu dla czystych. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk powołuje się przy tym na… wolność

– Trzeba wprowadzić jasny komunikat: w tym roku, podczas tego lockdownu to niezaszczepieni zostają w domach. Dosyć ograniczania wolności i swobód tym osobom, które wykazały się odpowiedzialnością – powiedziała w Polsat News poseł Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Poseł w tym samym programie narzekała na „niekonstytucyjne wprowadzenie protezy stanu wyjątkowego”, choć jednocześnie domaga się niekonstytucyjnych ograniczeń dla czystych.

– Nie będzie zgody na niekonstytucyjne wprowadzenie protezy stanu wyjątkowego bez wprowadzania stanu wyjątkowego – mówiła poseł Dziemianowicz-Bąk w „Graffiti” w Polsat News. Dodała, że ustawa proponowana przez rząd jest niekonstytucyjna i nadaje zbyt duże uprawnienia szefowi MSWiA.

– To, co pomogłoby polskim żołnierzom i funkcjonariuszom Straży Granicznej to niezmuszanie ich do wykonywania nielegalnych, niehumanitarnych rozkazów – bredziła wbrew rzeczywistości poseł Lewicy.

W tym samym programie ta sama poseł Lewicy postulowała niezgodną z konstytucją III RP segregację sanitarną. – Trzeba wprowadzić jasny komunikat: w tym roku, podczas tego lockdownu to niezaszczepieni zostają w domach. Dosyć ograniczania wolności i swobód tym osobom, które wykazały się odpowiedzialnością – przekonywała.

Do wypowiedzi poseł Dziemianowicz-Bąk odniósł się publicysta Łukasz Warzecha. – Zastanawiam się, na czym polega ta fascynacja lewicy pomysłami na wszelkiego rodzaju segregację, ograniczanie wolności itd. Czy to po prostu immanentnie lewicowe uwielbienie dla każdego zamordyzmu? – podsumował.

polsatnews.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

3 komentarze do “Poseł Lewicy chce lockdownu dla czystych. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk powołuje się przy tym na… wolność

 • 19 listopada 2021 o 08:25
  Permalink

  Życie to jedna wielka niewiadoma i tylko my sami możemy je kreować. Należy przy tym pamiętać o jednej niezmiennej zasadzie, że coś co jest dobre dla mnie, nie musi być dobre dla innych. Ktoś kto łamie tą zasadę( nie ważne czy z prawej czy z lewej strony) zawsze staje się zamordystą w stosunku do wolnej osoby. Oczywiście zamordyści mogą mieć dobre intencje chcąc nas na siłę zbawić. Chcę przypomnieć tylko, że dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane

  Odpowiedz
 • 19 listopada 2021 o 09:48
  Permalink

  Ta baba sama nie wie co mówi. Powrót do szkoły kłania się!

  Odpowiedz
 • 19 listopada 2021 o 10:24
  Permalink

  wystepuje u nich daleko posuniety kretynizm

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net