Poseł Pawłowska z Lewicy przeszła do Porozumienia, a ostatecznie wylądowała w PiS. Co ciekawe, nie musiała zmieniać poglądów gospodarczych

Poseł Monika Pawłowska opuściła Porozumienie Jarosława Gowina i przeszła do PiS. Wcześniej zaś była w Lewicy. Skrajnie lewicowa poseł pasuje do ugrupowania rządzącego – w kwestiach gospodarczych nie widać bowiem żadnych różnic między ugrupowaniami, jeśli pominiemy deklaracje i przyjrzymy się głosowaniom. Poseł zasłynęła też z popierania bojówek tzw. strajku kobiet.

Poseł Pawłowska w czwartek poinformowała o opuszczeniu upadającej partii Porozumienie. – Nie mogę akceptować destabilizacji funkcjonowania państwa dla prywatnych celów politycznych – napisała w charakterystycznym dla PiS, odnoszącym się do wyższych celów, choć bez żadnych konkretów poseł na Twitterze.

To już drugi transfer poseł Moniki Pawłowskiej w tym roku. W marcu przeszła z Lewicy do Porozumienia.

Teoretycznie, do ostatniej chwili trwały dyskusje o tym, gdzie będzie poseł Pawłowska. Jednak źródło portalu wp.pl twierdzi, że była to tylko formalność.

– Mimo godzin rozmów i zapewnień o swojej wierności, Pawłowska w ostatnich dniach podbijała stawkę. Mieliśmy wrażenie, że handluje swoim głosem i właściwie już podjęła decyzję o wejściu do klubu PiS – powiedział wp.pl członek Porozumienia.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net