4 grudnia 2023
Wiadomości

Posłanka Scheuring-Wielgus zagubiona w Sejmie

foto: YouTube
foto: YouTube

Podczas czwartkowej debaty na temat budżetu doszło do kolejnej kompromitacji przedstawiciela Nowoczesnej. Tym razem salwy śmiechu wzbudziła posłanka Scheuring-Wielgus, która poszukiwała na sali prowadzącego obrady wicemarszałka, stojącego tuż za nią.

Swoje wystąpienie parlamentarzystka Nowoczesnej zaczęła od pouczenia wicemarszałka odnośnie tego, jak wymawia się jej nazwisko. Następnie, rozglądając się po sali sejmowej, zapytała „gdzie jest pan poseł Terlecki”. Posłance najwyraźniej dała się we znaki nocna pora obrad. Umknęło jej bowiem, iż wicemarszałek Terlecki prowadzi przecież obrady sejmu i znajduje się tuż obok, nad mównicą. Zagubienie Joanny Scheuring-Wielgus wywołało ogólną wesołość posłów, którzy przez dłuższy czas nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Marszałek Terlecki musiał doliczyć zdezorientowanej posłance kolejne 20 sekund czasu wypowiedzi.

– Panie pośle, porusza sie pan lotem błyskawicy – próbowała bronić się parlamentarzystka Nowoczesnej. – Co się stało takiego dzisiaj, że nagle okazało się, że jednak posiadacie państwo rozum – kontynuowała Scheuring-Wielgus, wzbudzając kolejną kaskadę śmiechu. Internet nie ma litości dla zagubionej w Sejmie posłanki. Film z wystąpienia Joanny Scheuring-Wielgus bije rekordy popularności w sieci, podobnie jak memy z jej udziałem. To kolejny blamaż przedstawiciela Nowoczesnej w parlamencie – niedawno jeden z posłów tej partii, Krzysztof Mieszkowki, zdecydował się odebrać telefon podczas swojego przemówienia.

Maj/niezalezna.pl, wp.pl

 

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net