Pospieszalski ujawnił SMS-y od Horbana. „Trudno się dyskutuje z płaskoziemcami (choć mają rację)” (WIDEO)

– Istnieje granica. Trudno się dyskutuje z plaskoziemcami ( choć maja racje, ) – napisał prof. Andrzej Horban do Jana Pospieszalskiego w grudniu 2020 roku w kontekście wspólnego udziału w programie „Warto Rozmawiać” w TVP z drem Włodzimierzem Bodnarem. Z korespondencji SMS-owej wynika, że prof. Andrzej Horban wiedział już wówczas, że rząd i wielkie media nie mają racji przekonując, że Covid-19 nie można leczyć.

Pospieszalski przytoczył SMS-y w nagraniu na kanale PCH24.TV. – Czy ludzie poważni oddają rządy, oddają taki obszar władzy pewnej grupie zawodowej – mówię o tej sekcie zakaźników, bo inaczej po dwóch latach już nie można o nich mówić – przekazując im nieograniczone kompetencje w zakresie zarządzania i wpływania na politykę społeczną, na politykę gospodarczą, bo przecież starty gospodarcze są potężne, na politykę zdrowotną kraju? – mówił Jan Pospieszalski.

– Do tej sekty zakaźników nie możemy mieć zaufania, nie tylko dlatego że wielu z nich ma konflikt interesów, ponieważ kiedyś czerpało korzyści ze strony wielkich przedsiębiorstw farmaceutycznych, prowadząc dla nich badania lub w jakikolwiek inny sposób prowadząc z nimi działania biznesowe. A zatem spora grupa tych ludzi, którzy do niedawna zasiadali w Radzie Medycznej, pozostawała w permanentnym konflikcie interesów, jeśli chodzi o wielkich producentów farmaceutycznych, w tym również niektórych z tych producentów preparatów, zwanych szczepionkami – dodał dziennikarz.

Podkreślił następnie, że rządowi eksperci i propagandyści nie chcieli leczyć ludzi. – Oficjalne schematy i zalecenia, jak postępować w przypadku zakażenia Covidem, nie zakładały leczenia przyczynowego, a objawowe – czyli paracetamol i środki przeciwgorączkowe – mówił Pospieszalski.

Gdy natomiast zaczęło robić się głośno o doktorze Włodzimierzu Bodnarze i proponowanej kuracji za pomocą amantadyny, to „zamiast dyskusji na ten temat, jak pomóc ludziom, jak leczyć ludzi – bo przecież, jeśli człowiek z Przemyśla, dr Włodzimierz Bodnar, ma osiągnięcia, ma świadectwa setek, a może tysięcy wyleczonych ludzi, którym pomogła amantadyna w pierwszym okresie, zatrzymała rozwój tej choroby i umożliwiła powrót do zdrowia, to na miłość Boga, przecież to powinno zainteresować szefa Rady Medycznej, który odpowiada za stan epidemiologiczny w całym kraju, w związku z tym należy od niego, od tego lekarza, wyciągnąć trochę więcej”.

– Ewentualnie w toku dyskusji i wymiany argumentów, pokazać, że być może on się myli – podkreślił.

W trakcie programu red. Jan Pospieszalski ujawnił treść SMS-ów, które wymienił z prof. Andrzejem Horbanem. Szef Rady Medycznej przyznał w nich rację drowi Bodnarowi.

Yo o której i gdzie dokładnie mam być? – zapytał prof. Horban. – Dziś zapraszam na Woronicza o godz. 20:10. Startujemy o 20:35 – odpowiedział Pospieszalski, na co Horban odpisał „Ok”. – Będzie jeszcze minister Michał Dworczyk i dr Włodzimierz Bodnar z Przemyśla – dodał Pospieszalski, na co Horban odpisał „O q…. to obawiam sie, ze ja nie bede”. – Dlaczego
Panie profesorze błagam. Min Dworczyka dam osobno na koniec 10 minut – napisał Pospieszalski. – To q nie dotyczylo min. Tylko dzentelmena z Przemysla. Nie mam ani czasu,, ani ochoty na dyskusje .,. – napisał prof. Andrzej Horban. – Panie profesorze Warto rozmawiać :) W trosce o pacjentów (…) Bardzo pana proszę… – odpisał Pospieszalski. – Tak ale istnieje granica. Trudno się dyskutuje z plaskoziemcami ( choć maja racje, ) – przyznał Horban.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net