Były premier Węgier będzie nas oceniać

foto: Tibor Végh - Kézfogásaim, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons
foto: Tibor Végh – Kézfogásaim, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

Na zlecenie UE firma Altus Zrt. bacznie przyjrzy się polskiej polityce, przygotowując audyt na temat naszej gospodarki i rynku pracy. Właścicielem firmy jest dawny premier Węgier Ferenc Gyurcsány, skompromitowany w swojej ojczyźnie postkomunista.

Jak poinformowała Komisja Europejska, firma będąca własnością byłego premiera Węgier Ferenca Gyurcsanyego przeanalizuje polską politykę spójności w zakresie roli administracji w polityce zatrudnienia, zapobiegania ubóstwu oraz zrównoważonemu rozwojowi. Gyurcsany skompromitował się na Węgrzech po tym, gdy w 2006 roku opublikowano taśmy, na których uwieczniono, jak w wulgarny sposób wyraził swoją opinię na temat sprawowanej przez siebie władzy oraz stosunek do narodu.

– Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem. I wówczas, zresztą, nic nie robiliśmy w ciągu czterech lat. Nic. Nie możecie mi podać ani jednego poważnego środka rządowego, z którego moglibyśmy być dumni, poza tym, że na końcu odzyskaliśmy władzę z gó**a. Nic – mówił wówczas Gyurcsany. – Kiedy trzeba będzie rozliczyć się z krajem, powiedzą co robiliśmy w ciągu czterech lat, co mówimy? Nie ma wielu opcji. Nie ma, dlatego, że spiep***liśmy. Nie tylko trochę, ale bardzo – przyznawał w dosadny sposób ówczesny premier. Po ujawnieniu taśm zbuntowani Węgrzy wyszli na ulice, żądając dymisji Gyurcsanyego. Obecnie były premier jest właścicielem firmy analitycznej, która za „zbadanie” polskiej gospodarki otrzyma setki tysięcy euro.

Kaoch/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.