Powstał parlamentarny zespół ds. sanitaryzmu. Przewodniczącą została Siarkowska z PiS

Członek KP PiS Anna Maria Siarkowska znana jest z tego, że krytykuje co i raz wybrane pomysły swojego klubu, jednak wciąż w nim pozostaje. Najwyraźniej jednak jest dla ludzi wiarygodna jako „niepokorna polityk” i została przewodniczącą nowo powstałego Parlamentarnego Zespołu ds. Sanitaryzmu, który ma monitorować problemy pod kątem „poszanowania i ochrony konstytucyjnie gwarantowanych praw i wolności obywatelskich” w kontekście tzw. pandemii.

– Powstał Parlamentarny Zespół ds. Sanitaryzmu.Wśród zadań-monitorowanie i analizowanie problemów zw.z poszanowaniem i ochroną konstytucyjnie gwarantowanych praw i wolności obywatelskich w obliczu wyzwań dot.bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego i podejmowanie interwencji – napisała na Twitterze poseł Anna Maria Siarkowska.

Zespół jest oczywiście w rękach PiS i SP. Jak zaznaczyła Siarkowska, do zespołu należą posłowie: Mariusz Kałużny (Sekretarz Generalny SP), Małgorzata Janowska (PiS), Agnieszka Górska (PiS), Janusz Kowalski (SP) i Sławomir Zawiślak (PiS).

– Pozostaje czekać, aż powstanie parlamentarny zespół mający pochylać się nad nepotyzmem w spółkach skarbu państwa oraz problemem marnotrawienia publicznych pieniędzy, którego przewodniczącym zostanie poseł PiS Jacek Sasin – skomentował na Twitterze Dominik Cwikła.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.