10 czerwca 2024
Wiadomości

Pożar w FABRYCE BRONI w Radomiu! Co na to ABW? „Jest zajęte CENZUROWANIEM wolnych mediów”

W nocy w Fabryce Broni Łucznik w Radomiu wybuchł pożar. Straty wyceniono na kilka milionów złotych. Wielu internautów pyta, co robiło w tym czasie ABW, na co dosadnie odpowiedział Tomasz Sommer.

Kpt. Ewelina Borcuch z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu w rozmowie z Polsat News przekazała, że pożar wybuchł po godz. 2 w nocy. Wówczas służby otrzymały zgłoszenie.

Pożar objął halę przeznaczoną do galwanizacji.

– Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody, a następnie pracach rozbiórkowych – przekazała kpt. Borcuch.

W wyniku pożaru nie było rannych. Kilkadziesiąt osób pracujących wówczas na hali ewakuowano, nim przybyła straż pożarna.

– Prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria na linii produkcyjnej – powiedziała kpt. Borcuch.

W wyniku pożaru zniszczona została galwanizernia oraz wyposażenie, m.in. linia produkcyjna. Straty wyceniono na około 3 mln zł.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Zarząd fabryki oficjalnie wykluczył „czynnik ludzki” jako przyczynę pożaru. Mimo tego wiele osób pyta, co w tym czasie robiło ABW.

– Fabryka Broni nie zdecydowała się na złożenie zawiadomienia, w związku z czym nie podejmowaliśmy żadnych czynności związanych z pożarem. Na miejscu zdarzenia co prawda byli funkcjonariusze, ale wynikało to z powiadomienia przysłanego przez Centrum Zarządzania Kryzysowego, co w takich przypadkach jest standardową procedurą – przekazał sierżant sztabowy Kamil Warda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

– ABW zajmuje się cenzurowaniem portalu nczas.com, więc nie ma czasu na jakieś tam fabryki broni – skomentował Tomasz Sommer, redaktor naczelny portalu nczas.com.

polsatnews.pl / naszemiasto.pl / twitter.com / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Tt/Państwowa Straż Pożarna

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Pożar w FABRYCE BRONI w Radomiu! Co na to ABW? „Jest zajęte CENZUROWANIEM wolnych mediów”

  • Być może taka awaria może powstać poprzez zhakowanie zdalnie. O hakowaniu w podobny stylu informowała kiedyś Ewa Pawela, jak demonstrowano hakowanie elektrowni wodnej czy oczyszczalni oraz auta. Może chodzić o utrudnienie dostępu do tej broni w zw.z zakupami rządowymi. Może żeby PL utopiła kasę u innych 'dobrodziei’. ..
    Nie można się też wbić, nawet przez proxy, na klubinteligencjipolskiej.pl, salon-informacyjny.pl

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net