Poznań. Kobieta wjechała autobusem MPK na trzypasmówkę pod prąd (WIDEO)

Kobieta kierująca autobusem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego (MPK) w Poznaniu pomyliła trasę i wjechała na trzypasmową drogę pod prąd. Jako kierowca pracuje od półtora roku. Przewoźnik poinformował, że najpewniej czeka ją nagana.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 15. Kobieta kierująca autobusem MPK linii nr 178 pomyliła trasę w okolicach ulicy Naramowickiej. – Ostatecznie wjechała z ulicy Wilczak w Lechicką pod prąd – powiedziała rzecznik prasowa MPK Poznań Agnieszka Smogulecka.

Na nagraniu widać, jak kierująca pojazdem kobieta próbuje bezskutecznie włączyć się do ruchu wyjeżdżając z jednokierunkowej ul. Wilczak. Następnie wjechała na trasę pod prąd lewym pasem ul. Lechickiej. Po dojechaniu do skrzyżowania zawróciła i pojechała ustaloną trasą linii 178.

Rzecznik prasowa poinformowała, że kobieta pracuje jako kierowca od 1,5 roku. W raporcie przyznała, że pomyliła trasę.

– Zabezpieczany jest zapis monitoringu. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że pani kierowca otrzyma naganę za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i zostanie skierowana do ośrodka szkolenia na weryfikację wiedzy i umiejętności – powiedziała Smogulecka.

polsatnews.pl. / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Poznań. Kobieta wjechała autobusem MPK na trzypasmówkę pod prąd (WIDEO)

  • 24 lipca 2021 o 10:27
    Permalink

    Bez urazy ale ta Pani powinna zostać zwolniona z pracy a nie wpisać naganę do akt. To jest niedopuszczalne żeby kierowca robił takie rzeczy na drodze i w dodatku narażać pasażerów autobusu na niebezpieczeństwo, poza tym jeżeli pomyliła drogę to powinna jechać do następnego zjazdu i zawrócić a nie robić takie rzeczy pozdrawiam…….

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.