29 września 2023
Wiadomości

Pracownice wezwały policję z powodu kradzieży. Sprawcy byli czarni, kobiety straciły pracę

W sklepie Lululemon w USA doszło do kradzieży. Pracownice sklepu, Jennifer Ferguson i Rachel Rogers wezwały policję po zauważeniu kradzieży. Jak się okazuje, sieć nie życzy sobie wzywania policji w takich sytuacjach. Do tego sprawcy byli czarni, co wywołało strach przed otrzymaniem łatki „rasistów”.

Jak się okazuje, sieć Lululemon zakazuje swoim pracownikom właściwego reagowania w razie kradzieży. W przypadku dostrzeżenia kradzieży należy zeskanować skradziony towar, by w spisie widniał jako ukradziony.

Natomiast Lululemon nie chce, by wzywać policję czy podejmowania jakichkolwiek interwencji. W jednym ze sklepów przekonały się o tym na własnej skórze pracownice Jennifer Ferguson i Rachel Rogers. Te zawiadomiły policję, gdy dostrzegły kradzież, zaś sprawcy uciekli.

W efekcie interwencji… kobiety straciły pracę. Z kolei czarnoskórzy złodzieje – według materiałów z kamer – nie okradali tego sklepu pierwszy raz.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Mamy nie wchodzić im w drogę. Właściwie można powiedzieć, że mamy otworzyć im drogę do wszystkiego, co zamierzają zrobić. A potem, gdy już skończą, skanujemy kod QR. I tyle. Powiedzieli nam, aby nie umieszczać tego w żadnych notatkach, ponieważ może to przestraszyć innych ludzi. Mamy nie dzwonić na policję i w ogóle o tym nie rozmawiać – powiedziała zwolniona pracownica.

Co ciekawe, firma Lululemon zasłynęła z lewackich manifestacji. Firma warta 45 mld USD… wzywała do walki z kapitalizmem.

nczas.com

fot. Tt/TruthInBytes

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net