Pracownik rehabilitacyjny od „silnych razem” i czerwonego pioruna składa internautom życzenia „respiratora i Omicrona pod choinkę” (FOTO)

Marcin Snopkowski, który pracuje w gabinecie rehabilitacyjnym (sic!) składał wielu użytkownikom Twittera „życzenia” z okazji Świąt Bożego Narodzenia w postaci „respiratora” oraz „Omicrona pod choinkę”. Poza skandalicznymi słowami, człowiek ten aktywnie wspiera znanych z wulgarnego trollingu internetowego „silnych razem”, przedstawia się także zdjęciem z czerwonym piorunem od bojówek tzw. strajku kobiet.

„Życzę ci na święta respiratora i Omikrona”, „Darek życzę ci na Święta respiratora a rodzinie Omikrona” – tego typu całe mnóstwo komentarzy na Twitterze zamieścił Marcin Snopkowski. Jak się okazuje, pracuje w… gabinecie rehabilitacyjnym w Krakowie.

Przeglądając twitterowy profil pracownika gabinetu rehabilitacyjnego – już z ustawionym przez niego samego ograniczonym dostępem – widzimy, że ów utożsamia się z tzw. „silnymi razem”, czyli słynącą z wulgarności grupą lewicowych trolli internetowych. Na zdjęciu profilowym zaś pozuje w masce z symbolem bojówek tzw. strajku kobiet, które zasłynęły z siania fakenewsów, agresji wobec zarówno przypadkowych ludzi jak i dziennikarzy, niszczenia prywatnego mienia oraz wulgarnych manifestacji.

Sama liderka tzw. strajku kobiet Marta Lempart publicznie pochwalała tego typu zachowania. TUTAJ więcej na ten temat.

Ze screenów udostępnianych przez internautów wynika, że przynajmniej jeden z wpisów został usunięty. Snopkowski miał także przeprosić „z całego serca” oraz twierdzić, iż „nie było jego intencją życzenie komuś jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu ani śmierci”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net