15 czerwca 2024
Wiadomości

Pracownik reżimówki wyzywa człowieka. „Jesteś sku****ynem, zw*l k*nia pod TVN” (WIDEO)

Nieprzedstawiony z nazwiska pracownik telewizji rządowej zwyzywał osobę, która nagrała sytuację. Nagranie jest krótkie i nie wiadomo obecnie, kto jest jego autorem ani o co poszło. Pracownik medialny jednak nie szczędził rynsztokowych słów.

– Ja jestem Polakiem, a ty jesteś skurw**nem, sowietem albo Niemcem j***nym – mówi na nagraniu pracownik telewizji rządowej z oddziału warszawskiego.

Następnie zaproponował osobie nagrywającej, by dokonała aktu masturbacji pod siedzibą TVN.

Do awantury doszło pod siedzibą TVP 3 Warszawa.

– Niestety opublikowany fragment pokazuje tylko wyselekcjonowaną część zdarzenia w postaci odpowiedzi współpracownika TVP, pomijając jego początek i tym samym przyczynę – odpisało biuro prasowe telewizji rządowej na pytania „Onetu” o incydent.

– Z uzyskanych wyjaśnień wynika, że zarejestrowana reakcja naszego współpracownika była emocjonalna, gdyż została sprowokowana obelgami ze strony autora nagrania. Do dokonania pełnej oceny zdarzenia niezbędne jest przeanalizowanie nagrania całości zdarzenia, a nie tylko jego wybranego fragmentu – zaznaczono.

Nie ujawniono też, kim jest wulgarny pracownik telewizji reżimowej.

– Nie znajdujemy podstaw do ujawniania danych zaatakowanego i sprowokowanego współpracownika TVP – twierdzi spółka. Zaznaczono jednak, że „stanowczo sprzeciwia się wszelkim formom przemocy w przestrzeni publicznej”.

onet.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net