Lichocka obraźliwie atakuje Prawicę RP, katolików i obrońców życia

Twitter FanTomas Szary

W kolejnym wystąpieniu poseł Lichocka postanowiła zaatakować wszystkich hasłami typu „pajac” czy „rozbijacz”. Kontynuowała wypowiedź mimo zwrócenia uwagi, by nie obrażała na antenie Polskiego Radia dziennikarzy.

Lichocka na antenie Polskiego Radia nazwała Tomasza Terlikowskiego „hałaśliwym pajacem”, zaś Krzysztofa Bosaka „ugrupowaniem prorosyjskim”. Dostało się także Markowi Jurkowi.

– Pani Kaja Godek, pan pajac zupełny Terlikowski, pan Bosak z ugrupowania prorosyjskiego… – mówiła Lichocka, której prowadząca rozmowę Dorota Kania (redaktor naczelna należącej do propartyjnego koncernu medialnego Telewizji Republika) przerwała uwagą, by nie obrażała dziennikarzy. Nie przejęła się jednak tym i kontynuowała swój wywód.

– Terlikowski zachował się – jak zawsze zresztą – jak hałaśliwy pajac w tej sprawie. Ja nie będę używać wobec niego taryfy ulgowej po tym, co napisał – kontynuowała.

Posłance PiS chodziło zapewne o to, że katolicki publicysta przypomniał, że kilka lat wcześniej, gdy podobny projekt złożył PiS będąc w opozycji, to właśnie Lichocka ostro atakowała PO za to, że zezwala na eugeniczne dzieciobójstwo. Zaś obecną wypowiedź posłanki określił jako „żenującą”.

Wypowiedź posłanki Joanny Lichockiej (niegdyś moje redakcyjnej koleżanki, obecnie polityk PiS) w Bochni na temat…

Opublikowany przez Tomasz Terlikowski 22 kwietnia 2018

Posłanka próbowała też zwalać winę za obecną sytuację na Marka Jurka.

– Marek Jurek zawsze rozbija obóz zjednoczonej prawicy, robił to w czasie, kiedy PiS rządził w latach 2005-2007 i zaraz po wejściu do Parlamentu Europejskiego również rozbija i odszedł od obozu zjednoczonej prawicy – powiedziała Lichocka.

Prawica RP określiła te słowa na swoim oficjalnym Facebooku mianem „kłamstwa” i opublikowała w formie grafiki sprostowanie słów posłanki PiS.

Obalamy kłamstwa Pani Poseł Joanna Lichocka z Prawo i Sprawiedliwość. Zachęcamy do udostępniania, aby ludzie nie dali się zmanipulować jej słowami. łamstwaLichockiej #StopFakeNews

Opublikowany przez Prawica Rzeczypospolitej 24 kwietnia 2018

Internauci zwracają też uwagę, że posłanka nie odpisuje na merytoryczne komentarza, a zamiast tego blokuje użytkowników zadających niewygodne pytania dotyczące obrony życia czy jej zachowania.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net