Prawo i Sprawiedliwość. Poseł Marcin Duszek chwali się „kompetencjami” nowej sekretarki na Facebooku. Wśród zdjęć m.in. tyłek (FOTO)

Poseł PiS Marcin Duszek pochwalił się na Facebooku nową sekretarką oraz jej „kompetencjami”. Nazwał ją „ślicznotką” i opublikował m.in. zdjęcie tyłka sekretarki, gdy ta uniosła spódnicę i pokazała „okejkę”.

– Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela [nazwisko profilaktycznie ocenzurowane – red. Kr] będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć – napisał na swoim oficjalnym Facebooku poseł PiS Marcin Duszek.

W jednym z pierwszych komentarzy do swojego posta umieścił jeszcze kilka zdjęć nowej sekretarki. Wśród nich jest m.in. zdjęcie jej… tyłka, gdy ta uniosła spódnicę ukazując samą bieliznę i pokazując przy tym kciuk uniesiony do góry.

Oczywiście, poseł PiS nie zapomina o deklarowaniu swojej „katolickości”. Poprzedni jego post na profilu to słynne nagranie z programu „Ziarno” z wypowiedziami papieża Jana Pawła II.

Podczas kampanii wyborczej zaś opublikował klip do specjalnej piosenki disco polo. W ujęciach widzimy, jak wówczas kandydat PiS na posła przebywa m.in. w kościele. A naiwni wyborcy oczywiście to kupili.

Przy takim katolicyzmie nie trzeba obawiać się antyklerykałów ani LGBT.

Oczywiście, jak można było się spodziewać, poseł twierdzi, że to „włamanie” na konto. Coś sporo tych „włamań” na konta osób związanych z PiS…

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “Prawo i Sprawiedliwość. Poseł Marcin Duszek chwali się „kompetencjami” nowej sekretarki na Facebooku. Wśród zdjęć m.in. tyłek (FOTO)

 • 19 listopada 2020 o 21:56
  Permalink

  Większej kupy ostatnio nie czytałem… tra ge dia
  Czasem tu wchodzę, rzadko i zawsze potem się zastanawiam po co … PO CO?

  Normalnie dziennikarstwo śledcze
  Dno

  Jeśli na tym ma polegać ta cała kontrrewolucja to ja dziękuje Panie Dominiku

  Odpowiedz
  • 20 listopada 2020 o 00:02
   Permalink

   Jakby nie patrzeć, to jest poseł. Dobrze wiedzieć, co tam wyczyniają za nasze pieniądze xD

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.