Presja ma sens! Segregacja sanitarna w Polsce wstrzymana. Przynajmniej na jakiś czas

– Polski rząd wstrzymuje się z decyzjami o przyznaniu zaszczepionym przeciwko Covid-19 dodatkowych, daleko idących uprawnień – podaje rmf24.pl. Stacja, która otrzymała najwięcej funduszy z budżetu w grudniu i styczniu za promowanie szczepień spośród innych mediów, wyzywa przy tej okazji przeciwników segregacji od „antyszczepionkowców”, zaś częściowe jedynie przywrócenie normalności dla zaszczepionych nazywa właśnie „daleko idącymi uprawnieniami” oraz „przywilejami”.

– W Polsce decyzji o przyznaniu zaszczepionym szerszych przywilejów nie ma, bowiem – jak donosi dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda – Mateusz Morawiecki i jego ministrowie przestraszyli się antyszczepionkowców: chcą uniknąć oskarżeń o nierówne traktowanie zaszczepionych i niezaszczepionych czy wręcz o segregowanie ludzi. Na taką nową awanturę rząd nie ma ochoty – nie ma więc również daleko idących przywilejów dla zaszczepionych – podaje portal radia.

Przypominamy, że w rzeczywistości nie chodzi o „przywileje” dla zaszczepionych, ale zezwolenie im na trochę większą normalność, którą rząd zabrał pod pretekstem tzw. pandemii. Osoby bez szczepienia miałyby być wyłączone z normalnego funkcjonowania w społeczeństwie ze względu na rządowe obostrzenia.

Należy też podkreślić, że przeciwnicy segregacji to nie „antyszczepionkowcy”, czyli osoby uważające szczepienia za zło lub twierdzące, że każda szczepionka jest bardzo niebezpieczna. Szczepionka, jak każdy produkt medyczny, powinna być przyjmowana wyłącznie dobrowolnie, na podstawie decyzji oraz uwzględniając konkretnie sprawdzone przeciwwskazania indywidualnie, przez każdą osobę. Faktyczny przymus szczepień, forsowany przez demokratyczne rządy oraz przychylne im media, zwyczajnie uderza w wolność do decydowania o sobie.

Wcześniej RMF FM podawało, że osoby zaszczepione nie byłyby wliczane do limitu gości na weselach, imprez okolicznościowych, etc..

rmf24.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

5 thoughts on “Presja ma sens! Segregacja sanitarna w Polsce wstrzymana. Przynajmniej na jakiś czas

 • 6 maja 2021 o 16:10
  Permalink

  I tak dslej,bo inaczej z tymi zbolami nie mozna,wyciagnac kosekwencje ,pod tribunal stanu

  Odpowiedz
 • 6 maja 2021 o 16:40
  Permalink

  RMF nie jest głosem Polaków to piąta kolumna.

  Odpowiedz
 • 6 maja 2021 o 18:00
  Permalink

  IDZIE NOWY PROGRAM MASOŃSKIEJ DYKTATURY : ” INDYJSKA MUTACJA ” -WIĘC SATNIŚCI – MASONI SZYKUJĄ NAM COŚ O WIELE GORSZEGO !!!!

  Odpowiedz
  • 7 maja 2021 o 15:21
   Permalink

   Ja też segreguje rodzinę i znajomych , szczepić się może kto chce ich wola . Kto myśli że inni muszą się zaszczepić podlega segregacji ,koniec kieszonkowego , koniec przysług ( pomóż zrob mi to) a gówno jest segregacja . Kto za Prawem i Sprawiedliwośćia no to ma takie prawo i sprawiedliwość jaką wyznaje . Oooo dziwo zaskoczeni i brak im argumentów .

   Odpowiedz
 • 6 maja 2021 o 18:21
  Permalink

  Tak jak dotąd miałem wątpliwości czy PiS łamie konstytucję,tak teraz uważam, że segregowane ludzi i nadawanie innym przywilejów świadczy o segregacji ,które jest niezgodna z konstytucją. Tego typu segregacji narzuca ta niby demokratyczna i oraworzadna Europa. Powinniśmy się temu przeciwstawić ponieważ to jest tylko pierwszy etap do kolejnych podstępnych działań rządu. Przeciwstawienia się wymaga też plan szczepienia dzieci. To kolejny plan ,który ma w późniejszym czasie spowodować, że dzieci nieszczepione nie będą wpuszczane do szkoły i przedszkoli. Taki przymus w dobrowolności szczepień. To jest wstrętne i ohydne stosowanie takich fałszywych, podstępnych metod ,które mają być celem masońskich planów. Ja osobiście jestem oburzony i stawiam osobiście wielkie NIE, dla tej władzy i jej poczynań.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.