Prezydent Białegostoku hospitalizowany na Covid-19, mimo podwójnej szprycy

Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku trafił do szpitala z powodu Covid-19. Stało się tak mimo przyjęcia przez niego podwójnej dawki szprycy na koronawirusa.

O swoim stanie prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski poinformował na Twitterze.

– Drodzy białostoczanie, COVID -19 nie ominął także mnie. Od wczoraj jestem w szpitalu. Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej. Dbajcie o siebie, szczepcie się i pozostańcie zdrowi – napisał Truskolaski.

Fakt, że osoba po podwójnej dawce promowanego nachalnie preparatu musi być hospitalizowana, mocno uderza w poprzednie zapewnienia o „skuteczności” szprycy. Nie jest to nic nowego, ponieważ Izrael jest przykładem, że szpryca nie chroni przed koronawirusem. Wiele osób jednak było wstrząśniętych. Niektórzy internauci dosadnie skomentowali sytuację.

– Czy to promocja szczepień? Czy ostrzeżenie? – zapytał Rafał Dudkiewicz. – Hospitalizacja jako dowód skuteczności szczepionki – skomentowała Katarzyna Treter-Sierpińska. – Czyli dwa razy się prezio Białegostoku zaszprycował a i tak trafił do szpitala? I jeszcze z tego szpitala opowiada bzdury, że mu szpryca pomogła? To taki typ co nawet jak zejdzie, to jego ostatnie słowa będą brzmiały: niech żyje Stalin! (czytaj Szpryca) – ocenił Tomasz Sommer.

– „Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej.” GOŚĆ po dwóch dawkach wylądował w szpitalu na Covida, ale chwali sobie – napisała Marta Giełdowska. – 'Szczepionki chronią w 100% przed hospitalizacją i zgonami’ i dlatego zabrano mnie do szpitala, abym tam łagodnie przechodził chorobę – ironizuje inny internauta.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net