Prezydent Chorwacji wprost stwierdza, że media sieją „covidową panikę”. „Nie ma życia bez ryzyka. Jeśli ktoś chce całkowicie wyeliminować wirusa, to stracił rozum” (WIDEO)

Prezydent Chorwacji Zoran Milanović w mocnych słowach skrytykował wielkie media siejące „covidową panikę”. Zaapelował także o zakończenie Wielkiej Histerii.

Wypowiedź padła podczas konferencji na szczycie ONZ w Nowym Jorku. Jeden z dziennikarzy zapytał prezydenta Chorwacji, czemu Chorwacja „jest tak słabo wyszczepiona” w stosunku do średniej UE.

– Nie sądzę, jesteśmy wystarczająco zaszczepieni. 50 procent populacji zostało zaszczepione i to wystarczy. Niech nas odgrodzą drutem kolczastym, jeśli chcą – odpowiedział prezydent Chorwacji. – Musimy znać cel tego szaleństwa. Jeśli celem byłoby całkowite wyeliminowanie wirusa, to wtedy mamy cel. Ale o takim celu nie słyszałem. A jeśli ktoś uważa, że taki jest właśnie cel, to powiem mu, że stracił rozum, bo to jest niemożliwe – dodał prezydent Zoran Milanović.

Następnie zwrócił uwagę na wielkie media. Jak wyznał prezydent, dzień zaczyna od słuchania kilku telewizji, m.in. CNN. – Gdy ich słucham, zastanawiam się, czy ja jestem normalny, czy oni są szaleni. Sieją panikę, robią to od samego początku. I nie są niestety jedyni. Nikt nigdy nie będzie całkowicie bezpieczny, nie ma życia bez ryzyka, bez możliwości zachorowania. Istnieją tysiące innych poważnych chorób, a my od półtora roku mówimy tylko o covid – podkreślił prezydent Chorwacji.

Zaznaczył, że choć początkowo popierał walkę rządów z koronawirusem, to obecnie ma już dość absurdów, które miały miejsce. Zaapelował, by Wielką Histerię zakończyć.

– Ci, którzy chcieli, zaszczepili się i rozwiązali swój problem – podsumował Milanović

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Prezydent Chorwacji wprost stwierdza, że media sieją „covidową panikę”. „Nie ma życia bez ryzyka. Jeśli ktoś chce całkowicie wyeliminować wirusa, to stracił rozum” (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net