21 czerwca 2024
Wiadomości

Prezydent podróżował za pieniądze podatników?

Według „Newsweeka”, Andrzej Duda wykorzystywał środki z kasy Sejmu na prywatne wyjazdy, argumentując, iż są to podróże mające na celu realizację zadań poselskich.

Po opublikowaniu artykułu cała sprawa została bardzo szybko nagłośniona. Na temat podróży Dudy wypowiedziały się m. in. premier Ewa Kopacz, kandydatka na premiera Beata Szydło i marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa Błońska. Wielu ludzi czeka na komentarz samego Andrzeja Dudy. „Prezydent RP Andrzej Duda od samego początku swojej działalności publicznej kładł nacisk przede wszystkim na spotkania z rodakami i rzetelne wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Wyjazdy posła Andrzeja Dudy były związane z wykonywaniem mandatu posła” – tak brzmi oficjalna odpowiedź kancelarii prezydenta.

Sprawa dotyczy dokumentów z czasów, kiedy to Andrzej Duda wykładał w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Do tego miasta Duda miał podróżować za publiczne pieniądze.

Szmar/onet.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net