Prezydent: to naruszenie zasad prawidłowej legislacji

Michał Józefaciuk, CC BY-SA 3.0 pl, Wikimedia Commons

Rzecznik prasowy prezydenta, Krzysztof Łapiński poinformował, że „Podwójny zapis dotyczący wyboru I prezesa Sądu Najwyższego w przyjętej przez Sejm i Senat ustawie o SN jest według prezydenta naruszeniem zasad prawidłowej legislacji”.

Rzecznik prezydenta był dzisiaj rano gościem w programie III Polskiego Radia. – Dla prezydenta jako prawnika, jeśli są dwa różne przepisy w tej samej sprawie w jednej ustawie – posłowie tego nie zauważyli i nie skorygowali – to burzy zasady prawidłowej legislacji – mówi Krzysztof Łapiński, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy.

Łapiński powiedział, że prezydent jest otwarty na opinie różnych środowisk. Odbyły się spotkania z prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem oraz prezesem Stowarzyszenia Kukiz’15 Pawłem Kukizem. Planowane są kolejne spotkania. W najbliższy poniedziałek prezydent ma się spotkać z Małgorzatą Gersdorf, I prezes Sądu Najwyższego. Rzecznik prezydenta dodał również, że prezydent dostrzega protesty przeciwników reformy oraz to, że odbywają się w wielu miastach.

naszdziennik.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net